Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan értessem meg a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy nekem ez nem jó?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt,5 éve házasságban. 1gyermekünk van. Egyre rosszabb minden.Alig beszélgetünk,szex havi 1-szer,ha próbálok kezdeményezni megalázó beszólásai vannak,hiába próbálok kettesben programot szervezni,nem jön.Hármasban néha egy óra sétát kibír,de akkor is csak a gyerekhez szól.Amúgy jól elvan a számítógépével.
2015. máj. 31. 13:39
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
és beszélni vele erről??
2015. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam,először volt ígéret,hogy változás lesz. Aztán semmi.Újra próbáltam,azt mondta,hagyjam békén.
2015. máj. 31. 13:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor told az orra elé a válási papírokat. Előbb-utóbb csak felfogja.
2015. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Útolsóval értek egyet,hátha rádöben hogy így nem lehet téged megalázni ez nem párkapolat.
2015. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha válás,akkor már végleges.Ijesztgetésre nem akarom használni.

Arra gondoltam még,hogy jön a nyár,elutazom a kisfiunkkal a szüleimhez 2 hétre szó nélkül.

2015. máj. 31. 14:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Bár lehet,feleslegesen erőlködöm.Neki is akarni kellene,hogy jobb legyen.
2015. máj. 31. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom, de ha eddig nem változott, akkor ezek után se fog. Szóval kár az időhúzásért.

Minél előbb elválsz, annál hamarabb megszabadulsz tőle, és lehetőséged lesz arra, hogy egy újabb kapcsolatot létesíts egy másik férfival, aki boldogabbá tehet téged.

2015. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Megalázó beszólásai? A külsődre vagymi? Mióta áll fenn nálatok ez a siralmas helyzet? Én drasztikusan lépnék fel ez esetben, talán csak az a baja, hogy elkényelmesedett és nem veszi komolyan. Eléállnék bőrönddel és gyerekkel magam mögött majd megkérdezném: Drágám, te el akarsz válni? Mert ha igy folytatod akkor én beadom a papirokat, bár én szeretném, ha meg tudnánk oldani. Talán még nem késő... Megkérném, hogy gondolja át mit akar és mennyire akarja a családját. Majd elmennék az anyukámhoz a picivel és biznék benne, hogy van más mód még a váláson kivül.
2015. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek hasonló esetet, nem tudsz mit tenni, nem lehet visszafordítani. Beszélgethettek ítéletnapig is róla akkor sem lesz változás.

1. lépés: 1 hónapra elköltözés

2. lépés ha nincs változás vége

2015. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell a dráma, fenyegetőzés, bőröndös jelenet, meg ideiglenes elköltözés. mondd meg egyenesen neki mi a gond, és ha nem akarja már a kapcsolatot mondja meg, vagy ha nem miattad van befordulva, akkor beszéljen róla, hogy meg tudd érteni. ha nem akar dolgozni a kapcsolatotokon, akkor meg onnantól foglalkozz a továbblépéssel, felesleges erőltetni.
2015. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!