Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tesz olyankor a férjed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz olyankor a férjed, mikor látja, hogy szomorú vagy és pont miatta és ezt ő is tudja? Hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Megölel,megkérdezi mi a gond vagy nem tesz semmit. Nálunk mikor ez van és ő azt érzi nincs okom arra,hogy nekem ez rosszul essel (hát ugyebár férfi és ő nem tudja magát a mi helyünkbe képzelni),sokszor úgy érzem nem ért meg. Meg hogy kb úgy érzem,hogy nem érti nekem ez miért esik rosszul,persze,hogy nem mivel ő férfi és ők máshogy működnek,de attól még megérthetne engem.:( Ilyenkor jól esne egy ölelés vagy ilyesmi,de semmit nem tesz ilyenkor,hozzám sem szól.
2015. jún. 15. 22:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah a másik meg az,ha rossz kedvem van de nem tudja,hogy miatta,akkor sem kérdezi vagy érdeklődik afelől,hogy mi a baj. Ennyire nem fontos neki? Pedig jól esne, ha érezném,hogy érdekli.
2015. jún. 15. 22:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nagyjeleneteket előadni. Ez a passzív-agresszív "nézd mit csináltál, miattad vagyok szomorú" című műsor ez nagyon visszatetsző. Ha bajod van azt mondd el neki nyugodtan, ne drámázz.
2015. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem teszem ezt csak magamban sírok,semmi szöveg. De nem igaz,hogy ennyire érzéketlen legyen,hogy leszarja:(
2015. jún. 15. 22:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha tudja mi a baj,akkor sem ölel meg vagy próbál engem megérteni. Csak az van az ő részéről,hogy sosem érti meg,hogy ez engem bánt. Lehet őt nem bántaná,de én nőből vagyok,sokkal érzékenyebb,mint ő.
2015. jún. 15. 23:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ő nem is érzi jogosnak, de látja, hogy valóban bánt, akkor ugyan eltart egy ideig, de odajön hozzám bocsánatot kérni. Elmondja, hogy nagyon szeret és nem akart megbántani.


Az "egy ideig" 1-3 órát jelent.

2015. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem is szoktam sűrűn hisztizni, eléggé megértő és toleráns társ vagyok. Épp emiatt, ha látja, hogy szomorú vagyok, akkor azt komolyan veszi még akkor is ha nem igazán érti meg.
2015. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én párom szokott érdeklődni, mikor látja, hogy valamiért elszomorodtam, meg szokta kérdezni, mi a baj, hogy most ő csinált-e valamit, vagy úgy egyáltalán, hogy tud-e segíteni. Igaz, nem minden egyes alkalommal, de legtöbbször. Egyébként szerintem jogos, hogy erre vágysz, nagyon jól tud esni az embernek ha így is érzékelteti vele a párja, hogy fontos neki és foglalkozik vele. Annyi csak, hogy ha esetleg időnként hisztivel, vagy műbalhéval, stb társul, esetleg a pasinak órákig kell faggatnia, hogy mégis mi a bajod, akkor nem csoda, ha egy idő után megunja. Szerintem mond meg neki, hogy ilyenkor egy ölelés, vagy egy kedves szó jól esne neked. Még ha nem is érzi át a problémádat, de azt biztosan látja rajtad, mikor szomorú vagy.
2015. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös. Nálunk ez nincs,hanem x óra múlva bízik abban,hogy minden ok és úgy tesz,mintha mi sem történt volna.
2015. jún. 15. 23:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a vicc,hogy ezek nem hisztik nálam és pont ezért esik rosszul,hogy leszarja kb. Néha úgy érzem h ő csak a problémák nélkül szeret.
2015. jún. 15. 23:13
 10/12 A felhasználó ***** válasza:
54%
Pont hogy ez a hiszti, és ahogy elnézem ezek pont olyan problémák amiket te teszel azzá.
2015. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!