Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyanok válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok válaszát várom, akinek a férje összeszűrte a levet más nővel, de végül sikerült újraépíteni a házasságot. Hogyan, milyen hozzáállás, változtatás hozott pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon, aki pozitív, házasság helyrehozását segítő válasszal tud szolgálni. Értsétek meg, van pont elég bajom.Nincs energiám, sem pedig szükségem negatív véleményekre. Köszönöm :)
2015. júl. 12. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha le tudod magadban rendezni,és nem hánytorgatod fel,túl tudsz rajta lépni,akkor működhet tovább a dolog.Rajtad múlik.
2015. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére velem ilyen még nem történt(vagy csak nagyon ügyesen csinálta a férjem és nem tűnt fel semmi:S),de szerintem ezek a dolgok mindenképpen kellenek a továbblépéshez,újrakezdéshez(ismerősök,barátok körében előfordult ilyesmi,az alapján gondolom:):


1: Férjed őszinte,valódi megbánása, az nem működik,ha úgy áll a dologhoz, hogy hááát miért nem adtál meg mindent,amit akartam a szexben,a te hibád.(hallottam olyanról, hogy a férj azért ment félre,mert az asszonynak komplikált szülése volt,majdnem ottmaradt és 2 hónapig emiatt semmi szex nem volt,mikor lebukott,nem bocsánatot kért,hanem azt mondta, hogy hát ő férfi,értse meg,neki kell a szex, az ő hibája,miért nem elégítette ki...igaz, hogy szerencsétlen nő ágyhoz volt kötve és járni nem bírt, annyira le volt gyengülve,de ez mindegy volt neki) Ha nincs lelkiismerete ezzel kapcsolatban és téged zsarol érzelmileg, akkor hagyd.


2: Alapos megbeszélése annak, hogy ki mit hiányol a kapcsolatban. Te is és ő is mondja el, hogy min szeretne változtatni, ne legyen a normálisan megfogalmazott kritikákon egyik félnél sem sértődés. Ha ezek megvannak akkor ki kell dolgozni, hogy mit lehet annak érdekében tenni, hogy a pozitív változás elinduljon, ki mire figyeljen,min javítson/változtasson stb.


3: a férjed igenis teperjen,nem kell 16x bocsánatot kérnie,meg naponta percenként elmondania, hogy mennyire megbánta,de ezt odavetett bocsival nem lehet azért elintézni. A másik viszont, ha tényleg töri magát, akkor neked is igyekezned kell megbocsátani,persze tudom, hogy ezt mondani marha könnyű.

2015. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aki gyenge az haragszik haragot tart valik mergezi magat rombol

Aki eros az megbocsajt es ezzel erteksse tesiz a hazassagot.

Persze a csalo fel oszinte bunbanata es helyretetele kell hozza.

Keresssetek egy reformatus vagy mas egyhazat ott nagyon szivessen segitenek ujraepitani a hazassagotokat.

A valas csak vesztesek vannak

mindenki hibazhat

2015. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem sikerült. A megelőlegezett bizalom miatt csak nyeregben érezte magát, persze újra megtette. No comment. Mostmár nem vacakolnék megbocsájtással. Persze te tudod, de arra ne számíts, hogy minden olyan lesz mint volt. Nem lesz. A bizalom odam
2015. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ment, én a férj.

Hosszú, meg nehéz, azzal kezdtük, hogy megbeszéltük, hogy meg akarjuk tartani a családot, bármhogy is.

És akkor a sok feszültség kibeszélése, és sohasem indulattal.

Ha nem ment éppen, abbahagytuk és a gyerekünkkel mentünk játszani.

Jól fogalmazol amúgy: újjáépítés - volt tán fél év, amíg először bújtunk össze éjjel.

Aztán viszont nagyon boldog évek jöttek, szóval lehetséges.

2015. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
No, hogy sikerült?
2015. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyár végén felkértem, hogy költözzön el, mert bármi áron, neki a kényelmes életet megteremtve nekem csak szenvedés volt, meg másrészt éreztem, vagy segít a drasztikus fellépésem, vagy semmi.. Megdöbbent, megijedt, összekapta magát, véget vetett annak a kapcsolatnak. Van mit javítani a helyzeten. Nagyon sokat beszélünk. Nem mondom, hogy van feltétlen bizalom részemről, de igyekszem nem hántorgatni. Új szabályokat hoztunk, határokat húztunk, igyekszünk mindent meg és átbeszélni. Mindkettőnknek fontos ez a kapcsolat, ez a család, dolgozunk, küzdünk, teszünk érte, próbálunk egy új életet felépíteni alapoktól. Pár év múlva meg tudom mondani, sikerült-e :)
2016. jan. 15. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:

De legalabb adtal egy eselt a hazassagnak.

Tudod a hazassag akkor eros kotelek ha mindket fel annak tartja

a szeretovel valo kapcsolat csak egy viszony es nem hazassag

a hazassagnak oriasi elonye kell hogy legyen.

Kivanok minden jot nektek es latod gyozott a hazassag

figyeljetek egymasra orizzetek a koteleket mert ertekes

2016. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát kedves válaszadók, úgy tünik ez nem sikerül... :( Felülemelkedtem rajta, hogy megcsalt, uj eselyt kapott minden téren, de nem élt, csak visszaélt ezzel. A ferjem minden pozitiv es elfogado hozzaallasom ellenere folyamatosan a hibat keresi bennem, egyre több az elvarasa... Fáj. Minden szava fáj. :( A két gyerek rajong érte, ráadásul két hiper érzékeny gyerekről beszélünk. En komolyan vettem es mondtam az oltar előtt, hogy vele megelégsze, vele tűrök, egeszsegben- betegsegben, es hiszem, hogy a ket gyereknek joga van az apjukkal együtt kerek családban nevelkedni, de egyre erősebb bennem az érzés, hogyha "kéri a kabátot, fel kell adni rá".. Végtelenül szomorú vagyok :( :(
2016. okt. 29. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Most már nem tudtok beszélgetni?

Azért, minden hánytorgatás nélkül mond meg neki, hogy azért vagytok még együtt, mert nem voltál olyan, mint a legtöbb nő ilyen helyzetben, és nem küldted el, szóval viselkedjen!

Miféle "elvárásai" vannak? a házasság egy csapatjáték.

2016. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!