Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon tényleg ilyen a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg ilyen a házasság és a párkapcsolat? Tényleg ezzel jár? Mit tegyek hogy boldog legyek életemben csak egy napra?

Figyelt kérdés
Hat ez hosszu lesz....Mi párkapcsolatban élünk már több mint 5 éve,,,,,,,,,,dee 3hete volt az esküvőnk csak egy hirtelen dolog volt kellett valamihez nagyon a házassági anyakönyvi kivonat de én szerettem volna ha kicsit mégis más az a nap mint a többi de sajnos nem volt az 23éves vagyok ő 25 mostanában nagyon nem felhötlen a kapcsolatunk nem sok komunikácio van közöttünk több mint 2hete egy ujjal nem ért hozzam és itt nem a szexre gondolok hanem egy ölelés vagy egy pusi semmi és ez nekem nagyon hianyzik borzasztóan érzem a szeretet hianyat és küzdök magammal hogy ha ő nem akar énse akarjam őt ne aludjak el sirva a fajdalomtol hogy arra vágyom hogy megöleljen nem tudok igy élni folyamatosan görcs van a gyomromban mert nem tudom miért van ez ....ő azt mondja hogy 24órabol 24et gondolkodik öszintén szolva tényleg nagy teher van rajta ugyanis most vettünk hazat amiben senkitöl semmire nem szamithatunk akárcsak annyiban hogy tanácsot ad vagy bármit mindent egyedül kell megcsinalnia a haz körül és a hazban folyamatosan azon kattog hogyan lehet olcsóbb mit hogy oldjon meg meg stb...de hozza teszem hogy ebben én is a partnere vagyok mert mindenben amiben tudok segitek és énis gondolkodok folyamatosan csak nekem szükségem van arra hogy érezzem hogy egy nyomorult nap utan lefeküdve nyugalomra találok a karjaiban de nem...amugy sosem volt igazán jó ez a kapcsolat volt benne bantalmazás is megcsalás is...természetesen minden ilyen dolok az ő részéről történt sosem voltam boldog de van egy gyermekünk aki 4éves és őt sosem hagynam el azt meg tudom hogy ő nem engedné el velem..viszont én belülröl mar rohadok nem birom a fajdalmat...sehogy nem jó semmi csak egy napot kérek az élettől amikor érzem a boldogsagot és a nyugalmat ..de én ezt sem kaphatom meg legszivesebben meghalnék de még azt sem tudok mert van egy gyermekem...

#szakítás #bántalmazás #fajdalom.házasság
2015. aug. 3. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben, ilyen kapcsolatban kár volt házasodni. Ez egy halálra ítélt dolog.

Nem ilyen a párkapcsolat. Nem ilyen a házasság.

2015. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Atya úr isten...Az az igazság, hogy így ebben a formában soha nem leszel boldog!Mi az, hogy bántalmazás, és megcsalás ?! Komolyan megvert ? És ezek után még hozzá is mentél feleségül ? Miért ? Nincs családod, vagy anyagilag vagy hozzá kötve ? De komolyan kérdezem ezeket a dolgokat!
2015. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó házasság nem ilyen valóban.. Ott kb meg sem érződik a változás az esküvő után, mert ugyanúgy telnek a napok, ahogy előtte. Jókedvüen, szeretetben, csak már abban a tudatban, hogy a barátodhoz mész haza hanem a férjedhez.

Fölösleges volt belemenni ebbe a házasságba, főleg ilyen előzményekkel. Én amúgysem vagyok annak a híve, h a megcsalást (bármelyik részről) tolerálni kell és ugyanolyan lehet utána a kapcsolat, mint előtte.

A bántalmazásról nem is szólva.. Erre mondják talán, hogy sakk-matt.

2015. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs senkim........itt nem az anyagi dolgok szamitanak bar azis ugyvan ahogyan irtad függök tőle...azért vagyok vele mert a gyermekemért annyit szenvedtem hogy a vilagért sem adnam senkinek az életem egyetlen öröme és inkabb beledöglök ebbe a nyomorusagos kapcsolatba minthogy itt haggyam neki
2015. aug. 3. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Mielött gyermeketek született volna, akkor boldogok voltatok? Akkor is megcsalt, vagy bántott?
2015. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem azelőtt soha még veszekedés sem nagyon volt a megcsalás amugy abbol állt hogy részegen csókolózott egy lannyal a discoban de nalam mar mar ezis megcsalásnak számit..
2015. aug. 3. 12:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem nem minden házasság ilyen. Nem kellene ilyennek lennie. De sajnos én is ilyenben élek. Amit én észrevettem hogy sokaknál a gondok, a pénz miatt történik ez. A férfiak gondterheltek lesznek, életuntak, és nem foglalkoznak eleget a feleségeikkel. Erre a nők másnál fogják keresni a boldogságot, vagy csak simán depressziósak lesznek. És már kész is a katasztrófa. Innen már nem nagyon van visszaút. Én sokszor a mai társadalmat okolom ezért. De nem törvényszerűen kell ennek így lennie , van aki még idejében észbekap, hogy mi a fontosabb, és tudják rendezni a kapcsolatukat. Ehez szerintem mindkét félnek oda kell tennie magát, még annak a félnek is aki úgy hiszi hogy csak a társa a hibás...
2015. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egy házasság mint amit leírtál és egyáltalán nem kell ilyennek lennie. Kívülről úgy tűnik hogy egyik hibát követtétek el a másik után a pároddal, kezdve a korai gyerekvállalással (a kapcsolat volt nagyon fiatal meg ti magatok is), folytatva azzal hogy a bántalmazás és hűtlenség esetének sem lett komoly következménye, még az is lehet hogy alaposan át sem beszéltétek... és még lehetne sorolni. Mivel anyagilag függesz tőle és a gyerek miatt problémás lenne hogy szétköltözzetek amíg kiderül van-e szerelem vagy kit mit akar, ezért nem marad más mint egymás mellett élve kell helyrehozni a dolgokat. Beszélj vele egy nyugodt pillanatban erről, együtt találjátok ki hogy mi legyen. Ha kell kérjetek szaksegítséget is.
2015. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez az egész úgy rossz, ahogy van. Fogalmad sincs, mi a boldogság, innentől kezdve fogalmad sincs, mit is keresel valójában.
2015. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ugyvan nem tudom mit keresek mert még nem éreztem
2015. aug. 4. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!