Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság után én fizetem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után én fizetem az ételt párom a rezsit az auto benzint meg közösen és ami megmarad mindenkinek magára költheti. Jo ez igy?

Figyelt kérdés
Páromnak 2 szer annyi pénze van mint nekem nem akartam mindent egy közös számlára mivel volt ilyen és ho végén mikor már nem volt pénz azt hitte én használtam el. Igy gondolom könnyebb nem kell beszámolni ki mire költi a megmaradt pénzt
2015. aug. 7. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hazassag utan? Elvaltatok?

Vagy eskuvo utan? ... Nem mindegy ...

2015. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nektek kettőtöknek ez így megfelel, akkor kinek mi köze hozzá?
2015. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan szempontból nem reális vagy fair, hogy az étel 2 főre egész biztosan megvan 50-60.000, a rezsi viszont nem biztos, attól függ milyen lakásban éltek. Ha van ugyanennyi, akkor jónak tartom, mert egyformán adtok a közösbe és utána azt csináltok a pénzetekkel, amit akartok.
2015. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó akkor jó. Mi az elején próbáltunk mindent felesben csinálni. Én vezetem egyébként a kiadásokat (már csak azért is hogy tényleg minden számla be legyen fizetve, illetve le legyen vonva a számláról). Nekünk vagy egy közös számla, illetve mindkettőnknek saját (ugye mielőtt megismerkedtünk már megvolt és ezen nem akartunk változtatni). Kb 1 év után elvesztettük ilyen téren a fonalat, hogy akkor ki mikor mit fizessen. Egyébként anno én ragaszkodtam ehhez a mindent megosztáshoz, a párom mindig mondta, hogy minden közös ezen ne rugózzunk. Így azóta mindent együtt kezelünk. Én ugye mindig a hónap utolsó napján megkapom a fizum (ill. most a gyedet), akkor az aktuális számlákat kifizetjük abból, illetve én mindig hó elején megcsinálom a nagybevásárlást (ez eddig kb 100ezer), lekötöm a félretett pénzt. Tehát kb ezzel a gyedem el is költjük. És ha úgy veszem utána az "ő pénzéből" élünk. DE ha veszünk valamit sosincs az, hogy akkor most azt kire kell költeni. Megvesszük, mert szükség van rá. Végülis tudjuk, hogy hülyeségeket egyikünk sem vesz.

Szóval ami jó nektek úgy csináljátok. De ha már volt vita a pénzem az nem jó.

2015. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!