Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjeteknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjeteknél a volt feleségéről találnátok egy félmeztelen illetve közös képeket?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a régi képeket egy adat tárolón amit rejteget már 7 éve. Az én meztelen fotóim is rajta vannak. Titkolta előlem, mert olyan helyen találtam meg ahol nem számithatott rá.


Ő még nem tudja, h megtaláltam. Ti mit tennétek a helyembe?


Szólnátok, kérdőre vonnátok? Vagy titokban kitörölnétek a képeket?



2015. aug. 10. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Én kitöröltem!
2015. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Csinálnék jobb képeket, hogy inkább azokat tárolja!
2015. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék vele semmit, visszatenném a helyére. Ha hazajön, kérdőre vonnám, hogy mégis miért tartogat a volt feleségéről képeket - mezteleneket, mert ha még közös lenne, vagy normális, az oké, nekem is vannak a volt barátomról képeim, emlékként, de már semmi jelentőségük. De hogy meztelenek vannak neki, az nekem is rosszul esne. Ha azt mondaná, hogy csak úgy megtartotta, nem számít már, akkor nem csinálnék belőle nagy ügyet. 21/L
2015. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Fenykepek emlekek ... az emlekeket mindenkinek tiszteletben kell tartania! Talan dobja ki? Az emleket amugy sem tudod torolni a fejebol, csak maximum a kepet rola. En nem orulnek ha valaki a multamban es a holmiaim kozott kutakodna es rendezkedne.
2015. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Fényképek,emlékek az addig oké,de meztelen képek?? Ne mond már,hogy ez teljesen normális :))) Biztos Te is örülnél neki,ha a feleséged az ex meztelen fotóit megtartaná,ráadásul titkolná is :))
2015. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Rosszul esne az biztos, de mivel az a téged megelőző korszakából van, nem hinném hogy leordítanám a fejét hogy mit képzel. Megkérdezném teljesen normálisan, vádlás és számonkérés nélkül, hogy az emlékeken kívül jelente számára valamit. Ha megvan a kölcsönös bizalom, és azt mondja, nem, akkor részemről lezárva.
2015. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy rejtegette volna, mert akkor siman levedi jelszoval es az eletbe nem tudsz belenezni. Egyszeruen eltette, hogy ne csessze fel vele az agyad.
2015. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Az ex felesegemmel a mai napig tartjuk a kapcsolatot ... semmi extra, csak baratok maradtunk hiszen nem haraggal valtunk el. Nem olyan regen rakatott ekszert a puncijaba es megmutatta. Ismetelten hangsullyozom, hogy semmi nincs es nem is lesz kozottunk ... akkor most szegyelnem kellene magam, hogy megmutatta es en megneztem, raadasul meg is dicsertem?
2015. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Ez benne van a pakliban, ha olyan pasival/nővel kavar valaki, aki már házas volt... főleg hosszú évekig.

Semmit nem kell vele tenni. El kell fogadni. Ez van.

2015. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi dramat nem latok valahol vmi pendrive-on nekem is vannak meztelen kepek az ex ferjemrol,nem mezegetem de nem is torlom ki ez a multam resze:/))A jelenlegi ferjem is tud rola és van annyira ertelmes és felnott h be szoljon bele h milyen kepeket tarolok:/))


O a legtobb exes kepet kidobta pedig mindtam neki h nem kene mert ezek emlekek amiken kesobb lehet mosolyogni:/))

2015. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!