Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális, hogy a férjem egy másik pasival álmodott?

Figyelt kérdés

Férjem reggel azt mondta,hogy álmodott valami hülyeséget. Erre én megkérdeztem,hogy mit,mire mondta,hogy egy másik pasival álmodott,aki szexelni akart vele. Totál le vagyok taglózva.

Ennek van valami jelentése vagy ne foglalkozzak vele?

100%-ig biztos vagyok abban,hogy nem érdeklik a férfiak.


2015. szept. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Most komolyan egy hülye álom miatt vagy letaglózva?

Én meg azt álmodtam, hogy egy vonatra vagyok bezárva, mert megnéztem a snow piercert még se vagyok kiakadva. Semmi jelentősége nincs.

2015. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer régen én is álmodtam nővel, pedig nem érdekelnek a nők. De álmomban még csókolóztam is az adott lánnyal. Továbbra sem érdekelnek a nők. Soha nem is érdekeltek, és ezután sem fognak.


Az agyunk nagyon izgalmas barátunk, de néha még maga sem érti, mit akar. Némelyik álomnak van jelentése, némelyiknek nincs. Ha biztos vagy benne, hogy nem érdeklik a férfiak, akkor most hirtelen miért inogtál meg?

2015. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csodálkozni ... megkezdődött az ISKOLA ,más szórakozásuk nem lesz csak a net.
2015. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!