Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokat várok a férjemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a férjemtől vagy ennek még bele kellene férnie a napjába?

Figyelt kérdés

Még itthon vagyok GYED-en a legkisebb gyermekünkkel. Egy idős családtagom ápolása is rám hárul. Mivel csak 2 utcányira lakunk egymástól, napjában többször is átmegyünk hozzá és este is átmegyek 1-2 alkalommal. Délutánra sajnos már végképp zavart lesz, ilyenkor nem szeretek a gyerekekkel menni, mert nem tudok annyi felé figyelni és a gyerekekre sem szeretnék ráijeszteni, ezért mostanában, ha az apjuk hazaér, megkérem, hogy vigyázzon rájuk és én akkor megyek át.

Pénteken a férjem sértődötten a fejemhez vágta, hogy elege van abból, hogy én mindig lepasszolom neki a gyerekeket és eltűnök 1-1,5 órára, illetve a lefektetés után is átmegyek kicsit, szóval akkor is ügyeletben kell lennie, pedig ő pihenni szeretne. Azt mondja ez nála a munka rovására fog menni. Ezen teljesen ledöbbentem. Azt sem tudom, hol álla fejem, alig tudok aludni, próbálok mindent megszervezni erre ezt kapom.


2015. szept. 27. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy szerinte mi lenne az ideális ilyen helyzetben.
2015. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Ti is azok vagytok akik csak d.gni, enni és sz.rni tudnak.

Az, hogy leülni és megbeszélni ezt a szituációt, ááá, az kizárt, hát akkor talán még a probléma is megoldódna.


A férjed egy smajom, te meg azért vagy az, hogy egy ilyen pojácának szültél biankóra x gyereket.

2015. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom, akkor hogy vielné a férjed azt, ami nálunk is volt anno, hogy 5 évig édesanyám ápolta a beteg édesanyját, napi 24 órában, mert magatehetetlen stroke-os beteg volt és nem akarta szociális otthonba adni? Édesapám is kibírta, mi is, tanultunk/dolgoztunk, háztartást is vezettünk mellette, mégsem panaszkodtunk soha. Nem valami kitartó ember a férjed.
2015. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Lol, de barom a párod, már bocsánat. Nem kibír 1-2 órát a sajátgyerekeivel? Mekkora megterhelés, de tényleg, csak bele ne rokkanjon! Belegondol abba, hogy te mennyit melózol azon, hogy mindenki rendben legyen és még csak fizetést se kapsz érte? Dehogy gondol bele, mert önző. Egy nap, mikor nem dolgozik, passzold le neki az egész napos dolgodat, aztán lássuk, ő mikorra fekszik ki a kimerültségtől. Csak azért, mert otthon vagy egész nap nem biztos, hogy nem vagy fáradt és nem dolgozol sokat.
2015. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Jól van ló túlsó oldalára sem kell átesni. Senki nem azt mondta írta, hogy aki otthon van a gyerekkel az a lábát lógatja.

Fizetés, hát nem tudom, családit biztos kapnak meg GYED-et, hát azt írta, úgyhogy állambácsitól kapja a fizut, így is felfoghatjuk.

A munkáltatónál való gürcölés és az otthoni házimunka, gyereknevelés, nem említhető egy lapon még ha mindkettőbe is igencsak le lehet fáradni.

Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is, egyik sem kisebb a másiknál nem kel itt a nagy szöveg, hogy maradjon ő otthon egy napra, nem az úgy fer, hogy akkor visszahúzod te a beledet dolgozni a csávó meg akkor huzamosabb ideig otthon marad.

2015. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Itt annak van igaza, akinek nincs:)

Igazat adok a férjnek, nem tud soha pihenni, engem is zavarna!

2015. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, csak ezt akkor meg kell beszélni, nem x év után másik fejéhez vágni.

Akkor le kell ülni, hagyd ki a lefektetés utáni kolbászolást, cserébe legyél ott délután fél órával többet.

2015. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek akkor át felváltva? Vagy fizettek valakinek, hogy menjen át? Mert valahogy ezt meg kell oldani. Oké, te kevesebbet mész, de ki megy helyetted?
2015. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon értelmes és megfontolt döntés volt legalább két gyereket (remélhetőleg nem többet) szülni egy olyan embernek, aki nem képes 1 órát vigyázni naponta rájuk.


Ne haragudj már de ezt a kérdést komolyan gondoltad? Ne legyél már ennyire balfa**sz. Még akkor is 200%-osan jogos lenne, hogy töltsön el napi 1-2 órát a saját gyermekeivel, ha semmi különösebb indokod nem lenne elvonulni, csak épp lepihennél vagy szórakozni mennél. Így meg, hogy ápolnod kell valakit, pláne.


Soha nem fogom megérteni hogy ez egy normális családban hogy is lehet egyáltalán kérdés...

2015. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon is keveset vársz a férjedtől. Mindenkép illene a gyerekeivel lenni, azért mert a gyerekei és a nevelésből ki akarja venni a részét, örülni nekik. Akkor olyan szóba sem jöhetne, ha pl. most nincs ez a ápolás, hogy legalábbi heti 1szer elmej a barátnőkkel találkoni? edzeni,úszni,könyvtár mit tudom én valami egyedül 1-2 órára? Házimunka is minden egyedül? Ezt nem lehetett látni a természetén mielőtt hozzámentél és gyerekek lettek? Tényleg ledöbbentő, hogy milyen férjek vannak világon még 2015-ben is.
2015. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!