Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak! Hány év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak! Hány év után múlt el bennetek a szerelem (vagy esetleg már a szeretet is) és hány év után tetszett meg vki más/lettetek szerelmesek vki másba a feleségetek után?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
statisztikai alapon, ha ide válaszol mondjuk 4-5 házas férfi akinél ez közrejátszott, az nem reprezentatív minta, szóval nem tudsz belőle következtetéseket levonni... tanulj 1 kis elemi statisztikát hülye kérdések feltevése előtt
2015. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nálam soha nem múlt el a szerelem.
2015. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha szerelmet nem lobbantják újra és újra ott valami probléma van.

Nálam kb 2 év volt, vonzódni kezdtem más iránt.

De hosszú sztoi.

2015. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi 7 éve vagyunk házasok, és a 6. házassági évfordulónkkor érezhető volt, hogy a férjem kihűlt irántam. Szerelmes másba én lettem ekkor, ő nem, és most a váláson is én gondolkodom, erősen, őt nem érdekli az egész, elvan így is.

Én is csak ekkor szerettem ki belőle amúgy, tehát 6 év.

2015. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

ja, és fontos, hogy nem volt pakolva a tűzre, az sosem volt elég fontos sajnos valószínű egyikünknek sem. Én az itthoni, és üzleti teendőimmel voltam elfoglalva, gyerekekkel, ő meg a kis dolgaival.

meg még info, azért sem akar kilépni, mert szex az van, és neki az elég, valahogy így fogalmazott. Nekem meg nem. Főleg, hogy tudom, újra tudom, hogy milyen az, mikor valaki szerelmes az emberbe. (ja, nem csaltam meg a férjem, meg nem is fogom, inkább elválok) így valószínű lekésem ezt a szerelmet, de majd jön másik. Vagy nem jön. :-)

2015. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és hány éve ismerted meg ?
2015. okt. 24. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:

egy hazassagbol annyit veszel ki mint amennyit beleraktal egy grammal sem tobbet.

ha nem foglalkozol a hazasaggal akkor az elszarad mint egy szobanoveny aztan kidobod (valas) es veszel masikat megtatszik egy masik aminek a sorsa ua lesz :(

2015. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-6 os vagyok, mi 1 évre házasodtunk, tehát 8 éve lesz, hogy együtt vagyunk.

Akkor túl voltam a 25-ön, férjem meg 32-33 éves volt, most én vagyok annyi, férjem meg 40 körül

2015. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok. 5 és fél éve vagyunk együtt, 4 éve házasodtunk. A mai napig szerelmesek vagyunk egymásba. Nem is értem miért kellene elmúlnia? Ha úgy éreztem volna, hogy idővel elmúlnak az érzéseim, nem házasodtam volna meg. Ő az igazi, nem véletlenül vettem el.. Az igazi szerelmét egy életen át szereti az ember.
2015. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!