Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindenki szerelemből kötött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szerelemből kötött házasságot? A kétoldalú mindent elsöprő érzés, hogy a másik is ugyanúgy érez mindenkinek összejött?

Figyelt kérdés
40-es nő vagyok. 30 évesen mentem férjhez.Lányként nekem a szerelem csak fájdalmat hozott. 2-szer voltam igazán szerelmes.Sajnos jobban szerettem én mint engem. Anyám mindig mondta: ne te legyél oda a férfiért, ő legyen oda érted. Mikor megismertem a férjemet ez így is volt. Vágytam már az állandó kapcsolatra, gyerekre. Egy munkahely elvesztése után az albérletemet is fel kellett adnom. Éreztem, hogy anyámnak terhére vagyok. Kedveltem a férjemet de ez sosem volt szerelem a részemről.Két gyerekünk van. Már több mint 10 éve együtt vagyunk. Csak érdekelne, tényleg mindenkinek összejött a leányálom a "királyfi" akibe fülig szerelmes csak nekem nem.
2015. nov. 18. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

40-es nő vagyok. 30 évesen mentem férjhez, 37 évesen elváltam, mert addigra derült ki, hogy egyikünk sem volt igazán szerelmes a másikba, össze se kellett volna házasodnunk. Nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, és nem tudtuk visszahozni a lángot, mivel valójában sose volt.

Válásom után kicsit összeomlottam (nem a szakítás viselt meg, hanem az, hogy nem ment az újrakezdés, rosszabbnál rosszabb kapcsolatokban találtam magam, nem találtam a helyem a világban). 2 évig jártam pszichológushoz, és közben szépen apránként felfejtettük a szálakat, hogy miért választok mindig rosszul, miért nem voltam boldog egyetlen kapcsolatomban sem. Nem is voltam rá képes. 2 év után kezdtem el újra ismerkedni, és lettem szerelmes - talán életemben először, úgy igazán. Ekkor választottam először igazán hozzám illő társat, és mertem érezni is a kapcsolatban.

Utólag azt mondom: szerelem érzése egy képesség, ami tanulható. Nagyon sok önismereti munkával. Nem alanyi jogon "jár". És amikor én képessé váltam szeretni, akkor jött a "királyfi" is, akibe beleszerethettem.

2015. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerelembol hazassag igen. Viszont nalunk anyagi akadalyai vannak a csaladalapitasnak. :(

Ne aggodj, senkinek sem tokeletes az elete!

2015. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelemből házasság összejött. Nekünk a gyerek nem adatik meg. Hát nem mindenki kaphat meg mindent....:)
2015. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 éves nő vagyok,28 évesen mentem férjhez,nem volt már szerelem(nagyon nem),volt már közös gyerek,és egy több éve tartó együttélés.Valahogy tök természetes volt,hogy összeházasodunk.37 évesen váltam el,és szombaton mentem újra férjhez,szerelemből :)
2015. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elso ferjemet nem szerettem. katasztrofalis hazassag volt 3 ev utan elvaltunk.

a 2. az eletem legnagyobb szerelme es en is neki. 39 eve vagyunk egyutt.eleg sok kapcsolatom volt az elso hazassagom elott.

2015. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!