Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férj azzal vég vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férj azzal vég vissza a feleségének aki attól fél hogy a pasi félrelép hogy: nézz rám ki a francnak kellenék én? Ezzel a feleségét alázza?

Figyelt kérdés

Sztori röviden. Középkorú házaspár. Az asszony valami okból azt gyanítja hogy a pasi félrelép. Kérdőre vonja a férjét aki nem azt mondja hogy én? Soha, nem ehelyett azt mondja: hát nézz rám. Megcsalni? Én? Hát ki a szarnak kellek én már? 40 feletti pocakos kopaszodó semmi pénzű pasi vagyok-kinek kellek én már?


Ezzel a kijelenéssel a feleségét alázza? Hiszen a feleségének még kell különben nem foglalkozna a lehetséges megcsalással, de ezzel a férj azt mondja: egy vén szar vagyok a kutyának se kellek max egy hozzám hasonló vén szarnak (mint te) aki már szintén nem kell a kutyának se. Megérdemeljük egymást. Lehet csak azért vagyunk együtt mert kényelmes és megszokott na és főleg azért mert más választásunk úgyse nagyon van.


2015. nov. 19. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Húha! Aktuális kérdés. -.-

Lehet, hogy ő nem így érti, hanem valami olyasmit akar mondani ezzel, hogy még csak olyan helyzetbe sem szokott kerülni, ami miatt az asszony féltékeny lehetne.

De hát... igen, kicsit rosszul tud esni, nem a legszerencsésebb megfogalmazás.

2015. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

hogy még csak olyan helyzetbe sem szokott kerülniű



Igen így van de miért nem kerül olyan helyzetbe? Hiszen jár az utcán megy plázába bevásárlóközpontba van munkahelye ezer és ezer hely ahol mindenféle korú nőkkel összefuthat.

Miért nem kerülhet megcsalásra lehetőséget adó helyzetbe? Mondjuk azért mert a kutyának se kell már?

2015. nov. 19. 11:14
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel nem a feleségét alázza, hanem magát.
2015. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ilyen "nem csallak meg, úgysem kellenék senkinek", "nincs köztünk semmi azzal a nővel, ő olyan jó csaj, hogy mind a tíz ujjára kapna pasit, miért is választana engem" típusú dumák kicsit tényleg úgy hangzanak, hogy: egye fene, szívem, maradok veled, mert a kutyának nem kellek, a jó nőknek meg pláne nem. :D


Van egyébként, aki ezt fel sem veszi, deeee... srácok, ha kicsit lelkisebb az asszonyka, inkább ne így! :)

2015. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát ha egy pocakos kopaszodó negyyvenes akit a nők és úgy általában mindenki levegőnek néz már az se számít él-e vegy hal mindezt elmondja magáról az nem tudom alázás-e. Hiszen igaz az utolsó szóig.

Akár be is feküdhetne az illető a koporsóba totál felesleges a köv kb 30 évet végigvegetálnia zombiként.

2015. nov. 19. 11:34
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

ez a realitás ....

semmi megalázó nincs benne sem a feleség sem a férjre nézve

a férj tudja h nincs esélye a nőknél

és ezt a felesége tudtára adja ...


ennyi és nem több !

2015. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen, de a feleségének mégis kell márpedig a férj kifejti hogy egy valamirevaló nő már rá se néz.

Vagyis, a felesége nem egy valamirevaló nő.

2015. nov. 19. 11:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Úr Isten :-D ezzel a dumával eltereli magáról a gyanút + még sajnáltatja is magát. Gyakran használják ezt a módszert akik félrelépnek!
2015. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát én ezt a helyedben megmondanám neki, aztán vagy kijavít, vagy nem.
2015. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk az volt anno anyáméknál, hogy anyám letudta ennyivel "apád még ehhez is lusta"
2015. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!