Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek érdemes várni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni az első együtléttel a házasságig? És akik nem vártak vele megbántátok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 18:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem célszerű
2015. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Én várni akartam...de hát tudod a hormonok, vagy a "kisördög" tudja fene?

És igen megbántam, de ez ár egy másik story.

2015. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Hiba addig várni!
2015. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hatalmas őrültség. Hogy miért? Volt már olyan párkapcsolatom, ahol pont az volt a baj, hogy nem passzoltunk az ágyban. Próbálkoztunk javítgatni a dolgot, de akkor is döcögős volt....pedig elég nagy a jelentősége, hogy milyen a szex két ember közt.
2015. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vártam volna vele. Jobb az, hogy ha házasság után derül ki, hogy mennyire nem passzolnak az igények? Nem mondom, hogy a szex a legfontosabb dolog, de igenis szerves része egy kapcsolatnak, legalábbis nálam.


Másrészt nem érdekel a házasság, úgyhogy maradhattam volna szűz életem végéig.


Nem, nem bántam meg.

2015. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

Mi vartunk eskuvo utan uj frissen festett szobababa uj kozos agyunkba toltottuk az elso kozos ejszakat rotyogve vihogva ciki volt

DE belejottunk par het alatt

Soha nem bantuk meg ma is nevetnunk kell ha visszagondolunk erre az ejszakara kozos szep emlek 26 eve

2015. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen felesleges. Nagyjából olyan mint kiadni 1 millió forintot egy zsák valamiért amiben nem tudod mi van.

Lehet arany, de lehet szén vagy vas...


Mi van akkor, ha rossz lesz utána a szex, egyből váltok is el? Mert az fix, hogy nem fogtok 20 évig együtt maradni úgy.

Szűz tinilányok lázálma ez a "várok házasságig a szexszel amikor is hozzám jön a szép szőke herceg és boldogan élünk míg meg nem halunk" mentalitás. Az élet viszont nem tündérmese.

2015. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vártam. A férjem a negyedik férfi volt az életemben, akivel lefeküdtem.

Egyáltalán nem bántam meg. Sőt. Az előtte lévő háromban volt olyan, akivel maximálisan nem működött a szex. Ha házasság után derült volna ki, akkor jobban zavart volna, hogy "csak azért akarok válni" mert 2 percél tovább nem tart egy együttlét. (amit egy darabig az ember elnéz, de hosszú távon nagyon frusztráló)


Persze meg van a varázsa a pillanatnak, amikor a nagy szerelemmel először bújtok össze. Én viszont jobban örültem neki, hogy azzal, hogy mindenki másképp közeledik a másikhoz, így jobban megismertem a saját szexualitásomat is.

2015. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Még nem vagyok házas,de hülyeség lett volna várni a házasságig.21. században az se biztos,hogy valaha megházasodik az ember.
2015. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

Ez mekkora hülyeség...összeházasodtok, aztán meg kiderül, h mindkettőtöknek totál más jön be az ágyban, teljesen más elképzeléseitek vannak, vagy nem is élvezed vele, undorodsz tőle, stb.


Lehet valamennyit összecsiszolódni, de ha nem passzoltok, azon nem tudsz változtatni. Mi van, ha a pasid annyira undorodik a puncid illatától, h öklendezik? Gondolom, ha ilyen vallásosak(?, görcsösek, bigottak stb. vagytok, akkor a nyalakodást is az esküvő után akarjátok kipróbálni először.

2015. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!