Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amiota hazassagban elek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiota hazassagban elek, kicsit meghiztam, es? Tobbi lent!? Fontos! Ugy mint ferfiak, ugy mint nok valaszat varom?

Figyelt kérdés
es igaz , hogy kisebb koromban is dundibb voltam , de szeretnek egy kicsit lefogyni , es mar probaltam de nem tudok , mit tudnek csinalni hogy egy kicsit megvaltozzak , mivel jobban ereznem magam , es attol felek hogy idovel nehogy kiszeressen a ferjem belolem amiert ilyen vagyok , ha esetleg kesobb tobbet magamra szednek ! O mondta mar hogy ot nem erdekli , mert szeret , de neha ugy gondolom hogy ez nem igy lesz !!Igaz kicsit feltekeny vagyok es lehet ez miatt is gondolom ! :) tanacsra lenne szuksegem !!

2016. jan. 12. 13:08
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
74 kilo vagyok , ezt elfelejtettem irni
2016. jan. 12. 13:09
 2/31 anonim ***** válasza:

magasságod? mert nem mindegy az se.

mennyit híztál?

2016. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Írtad "... ha esetleg többet felszednék" Nos ha dundi vagy és ő gondolom így ismert meg téged akkor így szerett beléd. Ettől még nem kell a ló túloldalára esni,hogy majd felszedek még 11-20 kg-t és hátha akkor is jó lennék még neki.Ne így gondolkozz,azért adj magadra valamit sportolj vagy elég ha futni jársz néha meg tornázol stb.Nőiessen öltözködj,de nem kell kirívóan egy kevés smink,időnként fodrász stb és legalább önbizalmad is megmarad és remélhetőleg a férjed is :)
2016. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

menj el a háziorvoshoz,illetve nőgyógyászhoz is elmehetsz,nem tudom szültél-e esetleg


háziorvosok általában jó diétát szoktak kiírni,vérnyomást is mérhetne,adna tanácsokat is :)


nem kell radikálisan,csak picit fogd vissza a tésztát,cukrot-ezeket egyáltalán ne egyél és heti 2-3 alkalommal mozogj

2016. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
igen , igy ismert meg engem , es hozza teszem azt is hogy amikor meg nem is gondoltuk volna az eletben hogy mi ferj es feleseg leszunk , akkor is igy ismert meg engem ! amugy a magassagom 158cm es hiztam vagy 6-7 kilot ! nem vagyok olyan kover , csak inkabba fenekemen latszik meg a hasamon , sajnos ! es szeretnem legalabb ezt leadni amit felszedtem , es a masik dolog , amikor majd terhes leszek , akkor megjobban meghizok ...
2016. jan. 12. 13:46
 6/31 A kérdező kommentje:
Vannak fogyokura teak de ebben nem bizom annyira , meg a ferjem nem engedi hogy ijensmiket szedjek vagy igyak ! igaz sok edesseget ettem regen , de most nem megy annyira , es csak UDITOT ittam ! nem tudok megszabadulni tole , neha par napra elhagyom , de kivanom es muszaj igyam .. most valtoztattam egy kicsit ,valami citromos vizet igyak , vagy szorpot
2016. jan. 12. 13:50
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
158 hoz a 74 NEM duci kategória!
2016. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
kedves 7-s akkor melyikhez tartozik ? :)
2016. jan. 12. 13:57
 9/31 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk megmondani innen, hogy a férjednek van/lesz-e ezzel baja. Embere válogatja.


Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor maradj így.

Ha viszont változtatni akarsz (akár magad miatt, akár miatta), akkor változtatsz. olyan nincs, hogy nem tudsz változtatni, ha akarsz, tudsz.

2016. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
a csaladomban egyik fel felen , ilyen a csaladom , vagyik dundibb fajta
2016. jan. 12. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!