Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak egy alkalmat akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy alkalmat akarhat tolem? Vagy huzamosabb "kapcsolatot"?

Figyelt kérdés
Egy 10 évvel idősebb házas pasi,akivel nagyon jóba van a családom,beleértve én is,eddig olyan volt mintha tesok lennénk, de nemrégiben elkezdett tapizni,es multkor elmondta hogy szeretné velem csinalni,mert kíván. Persze én soha sem hagyom magam, pedig volt hogy ketten voltunk itthon mikor atjott, es tobbszor is akarta de csoktol tovabb nem hagytam soha. Es eleg kitartoan kuzd, mar kb 2 honapja.Akkor ugye nem csak egy alkalmit akar?Ha lassa hogy nem aom magam konnyen.. Egyebkent mar csalta meg a feleségét, de az mind csak alkalmi volt, nincs valami nagy lang a hazassagukban pedig csak 3 éve hazasok.

2016. jún. 2. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkívántam a lángost...
2016. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ne csináld ezt, kopog a szemem :'(


Kérdező, ne legyél ilyen kis naiva...

2016. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de akarmikor alkalma van ra akkor jon fogja a kezem puszilja a homlokom..stb..
2016. jún. 2. 21:45
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Beetet, szórakozik... Ismétlem, ne legyél már ilyen kis naiva. Plusz mi a fenét akarsz te egy házas pasitól? Komolyan, én is nő vagyok, de a hajamat tépem az ilyenektől, akik azt hiszik, hogy majd mellettük lehorgonyoz egy olyan pasi, aki sorra csalja a feleségét... Szégyent hoztok a női nemre. Az ilyen fazonok meg a férfi nemre.
2016. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#2! Nekem is...:/ Nem tudom eldönteni, hogy lángost ennék-e vagy egy jó gyrost. Hmmm!
2016. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ne csináld :( Sírni fogok. Holnap megint mehetünk el párommal gyrosozni miattad. Ennyit a sok edzésről, meg helyes étkezésről... -__-"
2016. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6

Majd utána lemozogjátok...:D

2016. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem csak egyszeri alkalmat akar, hanem egy jó kis házibarátnőt, akit bármikor megdughat, ha úri kedve úgy tartja. Ha van színészi ambíciód, kérdező, vágj bele nyugodtan. A guminő szerepe rád vár.
2016. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen kerdeseknel mindig eszembe jut, hogy sullyedhet ket ember a kutyaszarral egy szintre? Gerinctelen fereg mindketto.
2016. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
#3: De csak azért, mert mikor alkalmad van rá, nem rúgod tökön, nem pofozod meg és takarítod el a lakásból, hogy ne csinálja tovább..
2016. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!