Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna, ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a feleségetek állandóan a facebookon lógna és négy, öt férfival csetelne szinte szünet nélkül?

Figyelt kérdés
Persze állítólag mind csak barát, de hétvégén, vacsora közben, filmezés közben, a gyerekekkel eltöltött idő közben is folyamatosan csetel. Szerinte ez teljesen normális, nincs ebben semmi kifogásolni való. Szerintetek?
2016. jún. 27. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna.
2016. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Milyen problémái vannak amit másokkal beszél meg? Illetve ki ez a négy-öt pasi, honnét ismerő őket? Kollégák, barátok, rokonok?
2016. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
engem zavarna, különösen, ha férfiakkal csinálná. kommunikatív és megért férfi vagyok, a feleségem velem beszélje meg a problémáit.
2016. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem normális, amit a feleséged művel. Főleg így, hogy nem csitri már. Ez tiszteletlenség veled szemben. Te ezt jelezted neki, de ő átlép rajta. Alap dolog, hogy szándékosan nem bántom meg a társamat. A feleséged beteg, netfüggő, gondolom a legnagyobb közösségi oldalon pörög. Ültesd le és határozottan jelöld ki a határokat. Nekem egy ilyen férfi volt az életemben, rettenetesen megalázó volt, hogy állandóan, az étkezések alatt is a fbúkot tekergette. Még vezetés közben is. Hozzám meg gyakorlatilag alig szólt, csak ha kellett neki valami. Rettenetes, lélekromboló az ilyen ember, legyen az férfi vagy nő. Emlékszel még azokra a szép időkre, amikor még nem volt net? Visszasírom azt az időt. A virtuális qva anyját már ennek a degenerált világnak! (Bocsánat az utolsó mondatért, de kiszakadt belőlem!)
2016. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem figyeltél rá, amikor kellett volna. Vagy nem dicsérted pl.amikor szépen felöltözött. Ezekkel a dolgokkal nagyon el lehet vadítani egy nőt. Azért netez másokkal, mert ők figyelnek rá.
2016. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na, itt már gondok vannak szerintem, ha egyáltalán felmerül benned a kérdés, hogy esetleg más is lehet... Ráadásul házasságban, gyerekekkel nem tudod ezt megbeszélni a saját feleségeddel?

Amúgy önmagában az, hogy másokkal beszélget miért lenne probléma? Ha majd eljárogat valahova nélküled, kimarad estére, nem törődik se Veled, se a gyerekekkel, akkor gyere vissza panaszkodni.

Olyan érzésem van, hogy felnagyítod a problémát, sorry.

2016. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez sok, szerintem több van ebben. Az a legvalószínűbb hogy viszonya van. Ha egy feleségnek vannak férfi barátai, és beszél velük, azzal semmi probléma nincs. Ezzel viszont van: " hétvégén, vacsora közben, filmezés közben, a gyerekekkel eltöltött idő közben is folyamatosan csetel."
2016. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem akkor is zavarna, ha nem férfiakkal csetelne, hanem virágos kertekről nézegetne képeket ahelyetet hogy jelen lenne a család életében.
2016. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!