Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha házasságban valaki hűtlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasságban valaki hűtlen, akkor annak mi lehet az oka? Vannak személyes példáitok, vagy miket hallottatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Almási Kitti remek előadást tartott a temában. Youtube on fent van.
2016. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy gyava gerinctelen ember. Megmagyarazni meg sokmindennel lehet.
2016. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmivel sem másabb, ha mondjuk járásban van megcsalás. Nincs különbség, csak esetleg annyi, h a házasságot komolyan kellene venni, de manapság már csak divatból kötnek az emberek házasságot, h rázzák a rongyot de a "jóban-rosszban" nem jelent már semmit... Tisztelet a kivételnek ! :)
2016. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 1,5 évig volt "szeretőm". Az oka az volt, hogy a férjem elutasított szexuálisan mindenféle okokra hivatkozva (nincs kedve, kövér vagyok, túl vékony vagyok, stb stb), ha együtt voltunk, mert hagyta magát, akkor is se csók, se érintés és elaludt utána, én meg pislogtam a sötétbe. Egyre depressziósabb lettem, hiába próbáltam megbeszélni vele, csak ült csendben és nem mondott semmit. Utána találkoztam a mostani párommal és lesokkolt milyen is a szerelem. (Férjem volt az első). Csodás volt, figyelt rám, de csak barátság extrákkal kapcsolatnak indult. Rengeteget beszélgettünk, amit a férjemmel sose tudtam. Azóta elváltam és a szerelmemmel vagyunk.
2016. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Menekult a felelosseg elol ahol o csaladapa volt es este gyerekezett egy olyan vilagba ahol csodor lehetett es egy tolunk 10evvel fiatalabb csajszi istenitette.


Azota epp csaladot alapitanak,innen jon a dolog erdekes resze,csaladapa lesz es este gyerek varja majd:)

2016. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Megunják egymást akármilyen jóis a párkapcsolat,házasság!!! Ennyi a magyarázat.
2016. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld
2016. jún. 30. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Baratnom evek ota csalja a ferjet. O azt mondja nincs a ferjevel semmi gond, imadja es nem is erti sajat magat. Viszont a szeretojet is nagyon szereti es rosszul van ha nem talalkozhat vele es nem tud rola senmit. Elotte se volt szeretoje es azt mondja nem is kell neki mas, de tole nem tud elszakadni. Ha errol beszelunk mindig buntudata van, es sir hogy a ferje ezt nem erdemli meg. De ujra es ujra talalkozik a masik ferfival is... Egyebkent tipikusan az a haziasszony tipus baratnom, ki nem neztrm volna belole, teljesen kiakadtam mikor eloszor meselt a viszonyukrol.
2016. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
A megcsalásnak rengeteg oka lehet. Csakhogy erről beszélni ezen az oldalon hálátlan feladat. Ide jellemzően a fiatalok járnak. Ők még idealisták, feketén, vagy fehéren látnak mindent, és kész gerinctanulmány szinte valamennyi. Nem a lepontozás érdekel, hanem az, hogy ha ilyen témában elásom magam, később, egyéb témákban sem hallgatják jó szívvel a véleményemet. Pedig ahogy az ember idősödik, igyekszik átadni a tudását, hogy a fiataloknak már ne kelljen ugyanazokat a hibákat elkövetni. Persze ez csak hiú ábránd, hiszen a fiatalság mindenkinél mindent jobban tud, és nagy ívben szarik az idősebbek véleményére, urambocsá' tanácsaira. Mégis próbálkozik az ember, mert ha csak egyvalakin segít, már az is megérte.
2016. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Titusztitusz ***** válasza:
55%
Én láttam már az ilyesmire sok példát a környezetemben...És azt kell hogy mondjam, az okok rendkívül sokszínűek, és összetettek...Lehet ilyesmire ok az, hogy a felek beleuntak már a kapcsolatba, lehet ok az, hogy felbukkant valamelyik fél életében egy, a párjánál sokkal jobb férfi, vagy nő, lehet ok az, hogy idővel kitisztult valamelyik házastárs szeme, és lehullott róla az a bizonyos rózsaszínü hályog, vagy csak szimplán elfogyott valamelyik fél lelki ereje ahhoz, hogy egy nemszeretem illetővel, aki a férje vagy a felesége, kelljen a továbbiakban is megosztania az ágyát, meg stb,stb...Az okok száma végtelen lehet, és embere válogatja...EGYETEMES OK az ilyesmire nincs...
2016. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!