Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg sok olyan házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok olyan házasságban élő férfi van, aki terhesség alatt máshol keres örömet?

Figyelt kérdés

Olvastam egy interjút, amelyben egy prostituált nő azt nyilatkozta, hogy rengeteg ilyen férfi kuncsaftja van.


A nő teste megváltozik, hullámzó érzelmek, elhanyagolt külső, egy időre szexuálisan passzív lesz, és a férfi mindezt megunja.


2016. júl. 5. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezt azért a legnagyobb jóindulattal sem lehet reprezentatív eredménynek mondani. Nincs kizárva, hogy van ilyen, bár nyilván hivatalos statisztikát még annyit sem fogsz találni, mint hasonló interjút.
2016. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt találtam: [link]
2016. júl. 5. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen.de nem a nő az oka.

Valahol leirják mikor lép felre egy ferfi

Ha a nő dolgozik

Ha elutazik

Ha terhes

Vagy a ffi beteg volt es felepult

Vagy hirtelen pénz áll hozzá vagy siker

Vagy csak kikezd vele valaki


Komoly indok soha nem kell egy ferfinek a felrelepesekhez.



A prostiknál amugy 99% impotens jár.akiknek alig megy a szex.

2016. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy szexuálisan aktívabb lesz, a megemelkedett hormonszint miatt. (a hölgy)
2016. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Olvastál egy cikket a velveten.

Na és? Ez még nem mindenkire igaz.

2016. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagyon régi barátom csalja a feleségét, 30as férfi. Már esküvő előtt is keresett mást, lagzi után is keresett mást. Nem fixek a nők, pont ezt hiányolja. Azt mondta az ismerősei is csalják a feleségük/barátnőjüket évek óta. Egyik sem igaz rá azokból az indokokból, amiket felsoroltál. Szerencsére nincsenek közös ismerőseink, így nem érzek lelkiismeretfurdalást,amiért segítek titokban tartani. Egyik nő sem gyanakszik, profik a férfiak. Nem túl jóképűek, csak azért csinálják, hogy érezzék még mindig megkaphatnak nőket. Mind önbizalomhiányos komplexusos.
2016. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Vannak hűséges férfiak, meg vannak hűtlenek.

Előbbi nem érzi magát feljogosítva a félrelépésre, ha a feleségének változik az alakja.

Az utóbbi akkor is úgy érzi, hogy joga van félrelépni, ha Keleten kelt fel a nap. Mindig talál valami kifogást, hogy ő most épp miért "jogosult" félrelépni.

Mert kevés a szex, nem jó a szex (mihez képest...), nem törődik (csak) vele, hízott, fogyott, öt év alatt öregedett öt évet, szült/nem szült, hisztizik, hangosan veszi a levegőt, és időnként pislog.


Az a helyzet, hogy ha van kivel, és van rá lehetőség, nem fog nemet mondani. Csak gyárt mellé egy elméletet, hogy most épp miért lép félre, mert az mégse vallhatja be saját magának sem, hogy egy farokvezérelt, hűtlen, sz.ar alak, aki a legjobb feleség mellett sem képes nemet mondani.


Ismerek én is olyat, aki csalta a terhes feleségét, meg szülés után is (elvégre akkor 6 hétig nincs szex, erre reflexből kijár a szerető), aztán utána is. Azt nem értettem, hogy a felesége egy csinos, okos, ápolt nő, jól főz, tisztaságmániás, stb. És a szeretője egy behízott trampli, akire leginkább az igénytelen jelző illik. De ha egyszer csak neki kellett, hát vele lép félre...

2016. júl. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan 1 db azaz 1darab prosti miért mérvadó? Ha végigkérdeznek 1000-et az már valami. De egyet ? Ne röhögtess. Ennyi erővel az itt lévők legalább 85%a molesztált már gyereket, evett csecsemőt, vert nőt. Pl a #3as és én tegnap előtt felrobbantottuk magunkat Bagdadban, de nyugi, összeszedtük már magunkat és itt butulunk veletek ;)
2016. júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:
Én nem olvastam a cikket, viszont van két gyerekünk... olyan aktív sohasem volt a szex, mint az alatt a 9 hónap alatt. Meg, ami a fontosabb érzelmileg is sokkal jobban összehozott, szóval, akkor épp fel sem vetődött volna a megcsalás.
2016. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de szerintem az áldott állapotos nő is tud olyan szexi lenni, hogy nem igaz. Arról nm beszélve, hogy mekkora férgekről beszélünk, ha a születendő gyermeke anyját akkor csalja, amikor a legnagyobb szüksége lenne rá. 22/F
2016. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!