Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nagyszüleim Sosem csókolózta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszüleim Sosem csókolóztak, mert a papám undorodik tőle. De akkor a szextől mért nem undorodik? :D

Figyelt kérdés

A nagymamám mesélte, hogy nagypapámmal Sosem csókolózott, mert ízléstelennek tartja.

Elgondolkoztam rajta, hogy akkor a szexszel mért nincs bajuk? :D Szerintetek?

U.i. Komolyan kérdezem, pls, ne rakjátok át a humor kategóriába, mert ott az életben nem kapok normális választ. :D



2016. aug. 25. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Az én nagyszüleim sem csinálták sosem szerintem, mégis itt vannak.


Sajnos én se vagyok egy csókkirály, a nyálnak olyan savanyú íze van szerintem, nem rajongok érte. De attól még miért ne lehetne minden más "okéj?"...?


Normális választ szerintem itt se fogsz kapni.

2016. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Minap néztem a tv-ben egy dokumentum filmet afrikáról.

Ott sem szoktak csókolózni. Viszont egy pasinak 7 felesége és 100 gyereke volt. A szexel nekik sincs bajuk.

Talán arra vezethető vissza, hogy régebben, amikor még nem volt turmix, a nők megrágták az ételt és onnan "köpték" bele az gyerek szájába. Nagypapáink idején is így volt. Afrikában meg a kis bennszülött falukban ma is.


Így vissza gondolva....Egyszer Fekete Pákó, valamilyen celeb riportban is erről nyilatkozott, valahogy pont így. A felesége is megerősítette, hogy Pákó nem tud és nem is szoktak csókolózni.

2016. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy rejtély marad hidd el.. :D


De nem Ő az egyetlen, aki így van vale ..


Nekem pl az nem tetszik, hogy nem tudják egyesek, hogy a nyelves csók otthonra / az ágyba való, ráadásul szarul is csinálják, ami eleve borzasztóan idegesítő + utána a nyáltól tocsogó arcukat a kezükkel törlik le.. Ami 1.) koszos .. 2.) azzal fog kezet, kilincset stb..

Nahh ettől én is rosszul vagyok.


Lehet anno szegények láttak ilyet, és elment a kedvük.. :/ :D


Nem értem az utcán miért nem elég egy ' sima csók, azt is lehet full szenvedéllyel!

2016. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

#2


Pákó beszélni is alig tud...

2016. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

#3


Milyen a sima?

2016. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ami kevesebb, mint egy nyelves.. de több, mint egy szájra puszi !! :D
2016. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Ha csaj vagy, megduglak és smárlunk is közben xD
2016. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Hallottam én is ilyenről. Nem tudom ők most hány évesek, de mondjuk 1009 éve a szex azért nem az volt, amit ma gondolunk róla. Nagyon kevés gyengédség volt benne, - a pasi ürített, kb ennyi.
2016. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Az en ferjem sem szeret csokolozni, vannak ilyen emberek. Van aki ettöl undorodik mas attol. En pl. undorodom a serteshustol, kiveve ha le van daralva, mer tugy teljesen oke. Na ennek mi a magyarazata nem tudom... Nem vagyunk egyformak.
2016. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom a csók a legjobb dolog szerintem a világon... 39/F

Csak az a baj, hogy foglaltként már csak a páromtól kapnék akinek meg szintén nem annyira fontos :-(

2016. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!