Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10-15 éve házas párok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-15 éve házas párok! Ti ennyi idő után még szerelmesek vagytok a másikba? Kívánjátok őt? Vagy már csak megszokás a szex?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Én 21 év után váltam el.
2016. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem. Másképp, mint az elején, de nem jelenti, hogy kevésbé. Jobban szeretem. Nehéz ezt olyannak megmagyarázni, aki nem tudja, milyen ez.

Szeretek vele szexelni is. Szeretem a testét is, meg azt is, amit az én testemmel művel. Olyan, mint a csoki: jöhet bármikor, naponta többször is, nem fogom megunni. :)

Pedig 37 éve eszem.

2016. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk már 6 év után is úgy érzem én 100x több csókot, bújást és szexet igényelek mint a párom, de nagyon szeretem, marad a maszti és a kezem. Hiába beszélek vele, vagy fáradt vagy mindig van valami kifogás... 39/F

Megígérte, hogy a 2 heti 1 szexet feltornázzuk heti 2-3ra de nem látom, hogy haladna a dolog.

2016. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 30 éve vagyunk házasok, és még mindig szerelmes vagyok a feleségembe. Ha pár napig nem vagyunk együtt, akkor már marhára hiányzik. A szex nem automatikus, jön amikor jönnie kell. Nincs beosztás mikor és hányszor . :)
2016. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A francokat! 10-15 év pont az az idő, amikor már elegünk van egymásból.
2016. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brumika válasza:
64%

Mi 18-26 évesek volotunk mikor összeházasodtunk(csupasz se....),azóta 38 év telt el,s még mindég szeretjük egymást. Természetesen vannak viták, amit értelmesen lehet rendezni. Tudjuk egymás gondolatát is, hogy egy egy dologról mi a másik véleménye. Szinte nincs olyan nap hogy ne mondanám amit érzek "SZERETLEK", és viszonos a reakciója. Lehet gúnyolódni - kinevetni, nem érdekel, de őszintén sajnálok minden percet mit nélküle kell töltenem. Életem fontos része, velevagyok kerek-egész, Ő ugyan úgy érez. Nem a társadalmi rang, pénz-ház-autó, vagy egyéb főldi hívság, hanem én kellek neki, elfogad amilyen vagyok, ez boldoggá tesz. A hibáimon túl talán akad valami pozitív vonásom, amiért is kitartott melletem.

Az összebújás fontos kapocs mit naponta,- kétnaponta lehet gyakorolni, mert különben (boglyos rostéjos, vagy eleven seb) begyógyul-összenő esetleg pókhálósodik. A "féregnyúlvány" is igényli a karbantartást, hisz egyébként felszárad mint a kőldökzsinór.

Számomra szinte érthetetlen megunni a másikat, megszokásból lenni vele . Egy kiégett kapcsolatban nézzen mindenki magába, s hazugság nélkül legalább önmagának vallja be, ő mennyire felelős a történtekért.

- Az a szeretet ami elmúlt, sosemvolt igazi. -

2016. szept. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!