Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akarhat egy olyan lány szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat egy olyan lány szerelmet és férjet aki tizenéves és huszonéves korában kikezd bárkivel is? Vágyhat egy ilyen lány egy igazi férfira akivel leélheti az egész életét?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 16:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Akarhat egy ilyen lány egyáltalán gyereket vagy gyerekeket ?
2016. szept. 16. 16:10
 2/16 anonim ***** válasza:
Öööö, te most tényleg felnőtt vagy? Mégis mi a fészkes fenéért kezdene ki valakivel, ha nem azért, mert vele akar lenni? Hogy mennyi időn át, és akar-e gyereket, azt meg tőle kell megkérdezni.
2016. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok igen csak nem értem néha a nőket ! Ez a lány nem 1 pasival kezd ám ki. Ez a gond ! 2 férfival
2016. szept. 16. 16:23
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Tizenévesen én is nagy ribi voltam. Most 23 vagyok és májusban megyek férjhez, az esküvő után idővel jöhetnek a gyerekek is. Én vágyom egy igazi férfira, akivel leélem az egész életem (hűségesen), és amint megtaláltam, egyből magamhoz is láncoltam (jól főzök :P ). Az, hogy valaki fiatalon keresi a helyét, próbálgatja magát, a határait, nem jelenti azt, hogy idővel amikor benő a feje lágya, nem lehetnek határozott, stabil álmai, nem vágyhat a fent leírtakra. Bár szerintem egyébként azzal sincs gond, van, akinek elég a folyamatos flört és randizgatás, és valóban abban sokkal több az izgalom és az újdonság, mint egy stabil párkapcsolatban, ahol tudod, mire számíthatsz a másiktól.
2016. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mintha ez csak női tulajdonság lenne. És azok a férfiak akarhatnak szerelmet akik mindenkit megfektetnek? Ja bocs, nekik szabad, az menő.
2016. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, majd lenyugszik. Pár, gyerek és 30 körül újra kezdi, mert csak jobb volt kalandozni.
2016. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hatos ez nem erős túlzás ? :) Ötös hát az ilyeneket nem nevezik férfinak én sem vagyok ilyen,hogy újabb bugyi után jöhet a másik.
2016. szept. 16. 16:43
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Túlzás? Akkor már indul a válási szezon és csaljunk meg mindenkit.
2016. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mit akar.

Az meg a másik, hogy alkalmas-e erre.

Lehet, hogy nem saját döntése, hogy csak rövid kapcsolatai vannak, hanem a pasik kukázzák ki pár menet után, mert többre nem jó.

2016. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen kis ribnc voltam, a párom meg mikor épp nem volt komoly kapcsolata, akkor Casanova..

Ettől még ő egy férfi, én meg nő, szerelmesek vagyunk egymásba, szeretnék házasságot kötni és közös gyerekeket. 23-24 éves korunkra mindketten lecsillapodtunk és megállapodtunk egymás mellett. Mert egymásra vágytunk.


Azért mert valaki nem olyan mint te, még lehet értelmes, intelligens, családra vágyó ember.

2016. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!