Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Izraeli nőt érdemes feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izraeli nőt érdemes feleségül venni? Úgy, hogy ki kellene költözni Tel Avivba? Érdemes lenne pajeszt növeszteni egy házasság miatt?

Figyelt kérdés

Társkeresőn való ismerkedés után történt mindez.

Most jutott a kapcsolat komolyabb mélységekbe.

Szóba került sok minden, majd szembesültem a kulturális következményeivel, azóta napok óta alig alszom.

Konzervatív zsidó család, a nő is ilyen nevelésű. Itt ismertem meg, majd a sok tali után elbeszélgettünk, merre tovább és közölte ezeket.

Nem itt fogunk élni, hanem Izrael gyermekei leszünk.

Pajeszt kell növesztenem, zsidó vallást meg kell ismernem és jó lenne felvenni.

Körülmetélés kötelező lesz, náluk ez erkölcsi és higiéniai kötelesség.

Na itt lett vége a beszélgetésnek, kb azt éreztem mintha a falak rám akarnának nyomakodni, a fejem zúgni kezdett, majd mondtam neki friss levegőre van szükségem.

Persze azóta keresett, meg én is őt, de akitől eddig tanácsot kértem mindenki azt mondta, nehogy már belemenj!

És a végére a legjobb.

Náluk a nőknek is kell katonának lennie, ő is volt, én meg nem.

Puhatökűnek nevez ez miatt, és éreztette hogy a kapcsolatban ő lesz a főnök, nekem csak másodlagos szerep jut.

Mindezt egy veszekedés alkalmával demonstrálta is, a vita hevében megmutatta milyen önvédelmi technikákat tanultak, és úgy megtekergetett, meghajlítgatott, hogy szégyenszemre azt néztem, hogy lehet az ajtót minél gyorsabban kinyitni, és utána szabadság.

Persze utána lenyugodtak a kedélyek, de azt mondta, ezek után nehogy merjek neki én parancsolni bármit is.



2017. jan. 11. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
FAKE
2017. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Több hónapos kapcsolat.

Légyszíves a kérdésre válaszoljatok.

Ismeretlenül talán könnyebb lesz elviselni, ha valaki kinevet, vagy ez miatt lenézően írna, de élőben már nehezebb lenne mindezt elmondani teljesen a haverjaimnak.

Légyszíves ne offoljatok, a kérdésre válaszoljatok.

2017. jan. 11. 13:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hátha nem akarsz olyan feleségét,mint Sheila Broflovsky a South Parkból,csak durvább kivitelben,még most menekülj,mert ennek nagyon nem lesz jó vége.
2017. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

https://www.youtube.com/watch?v=1_acRSr-wM4

Nekem nem lenne gyomrom itt élni.

2017. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom: nem, ezt a nőt nem érdemes feleségül venni. Sőt nem szabad feleségül venni.
2017. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg szuper egy nő, kemény, határozott.Mindenben nagyon jó, még az ágyban is.

De amióta ezeket közölte, hiába mérlegeltem, én is hasonló véleményen vagyok.

De a végén már ott tartok, hogy még ezt sem merném neki elmondani, gondolván kitudja ezt miként reagálná le.

2017. jan. 11. 14:02
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Konzervatív zsidó család és egy Gójt akar párjának mi? Hagyjuk.
2017. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Leginkább azért mert egy kapcsoltban a férfinak egy idő után kisebbségi komplexusa lesz, ha a nő irányít mindent és átveszi a férfi szerepét. Lehet érdemes lenne átgondolnod még egyszer a döntésedet.
2017. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Konzervatív zsidó család? Az ő csodás vallásuk szerint akár meg is dögölhetnél akkor sem segítenének rajtad ugyanis te nem vagy zsidó csak egy gój :)


Sok sikert!

2017. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Kamu kérdésre az a válaszom hogy hasonló a hasonlóval.

Ugyanezt mondanám minden, eltérő kultúrkörből származó házassági ötletre.

2017. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!