Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek szerintetek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? A férjemről kiderült kicsit több mint két éve hogy szereti a női fehérneműt, parókával stb. láttam a fényképet.

Figyelt kérdés
A spontán reakcióm az volt hogy nem akarom elveszíteni. Kiegészitettük egymást,igaz ritka volt a sex,mint ahogy én vágytam volna,de elfogadtam.Annyira,hogy gyermeket szültem Neki a 40. születési évére kapta tőlem...én depressziós lettem,minden kijött belőlem,megjártam a pszigológust.Ezek után találtam egy csevegést véletlen,melegrandi megbeszélés meg hogy mennyire várják...Ezen kiakadtam,mert nekem azt mondta annó hogy pasival nem csinálta...a groteszk az hogy szeretem.

#házasság #házasélet.
2017. jan. 12. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú, erre nehéz okosat írni, mert hatványozott a probléma.


1. Mitől lettél depressziós, miért jártál orvoshoz? Miatta? A kapcsolatotok már akkor is rossz volt?


2. "Azt mondta annó, hogy pasival nem csinálta" - Ez hogy jött szóba? Volt valami előjele?


3. Hatalmas, őszinte beszélgetésre lesz szükségetek. Meleg, vagy biszex? Szeret téged, vagy látszatcsalád vagytok számára? Nem akar bevonni az életébe, vagy nem mer, mert szerinte elítélnéd, amit tesz?


4. Tisztázd magadban, te tudod, akarod e folytatni ezek után. Ha nem, lépj tovább, zárd le, kezdj új életet! Ha igen, akkor először is beszéljétek át alaposan a dolgokat, majd forduljatok terapeutához szerintem, legalább egy irányt adjon, hogy lehet ebből jól kijönni.

2017. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én ilyet eddig csak olvastam o.o wow
2017. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nalunk is ritka a szex,pedig kifejezetten dogos vagyok,senki se erti korulottem,miert nem akarja gyakran. Heti 1-2 . En is erre gyanakszom,h csak latszat miatt vagyok. H a baratja,akinel ejjelig szeret lenni,a pasija. 3eve elettarsak vagyunk.

De sehogyse tudom ezt kideriteni. Ez a ketseg rosszabb.

Te legabb tudod,h nem vonzodik a nokhoz.

N

2017. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár csak heti 1-2szex lenne nálunk... De jó lenne.39f
2017. jan. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem groteszk, hogy szereted. Voltam ilyen helyzetben. Az ilyen férfinak nagyon fontos a társadalmi elfogadottság, általában az győz. Sokat jelentene, ha erről tudnátok beszélni egymással nyíltan, szemrehányás nélkül. Egyértelmű ugyanis, hogy - bár a legtöbb női ruhás férfi heterónak vallja magát - , vágyik a passzív szerepre a férjed. Te mennyire tudod ezt kezelni? Úgy értem, hajlandó lennél ilyesmire vele (ujjazás, felcsatolható eszköz)?
2017. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én gyakran fedezek fel nőiességet párom mozdulataiban. Pedig egy izmos, férfias férfi. Kicsit utána nézve pedig kiderült, hogy szub. Ki tudja, mit találnék még?

Együtt akartuk leélni az életünket. Nem tudom én sem, mitévő legyek. Mert szeretem..

2017. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen nehéz kérdés. Szeretem én is és én is vele akartam leélni az életem. Valahogy mikor kiderűlt leszállt a rózsaszín köd.

Előtte mindent megbeszéltük,de ezt nem lehet megbeszélni vele. Havi 1 max 2 sex kevés ráadásul már legalább negyed éve semmi,bejelentette hogy nem kívánja a sexet amin én kiakadtam. Én hűséges tipus vagyok,monjuk a 14 hónapos babánk mellett nehéz lenne viszonyt fojtatni...

2017. jan. 13. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:

6/7 vagyok.

Beszélnetek kell. A baba miatt..

Hátha azt, amit másnál keres, te is meg tudod adni neki.

2017. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6/7! 😊 Igen én is így gondolom,de nem lehet erről vele beszélni. Mert azt a szexet pasival tagadja azt mondja hagyjam a hülyeségemmel.

Nem őszinte ezzel kapcsolatban. Lehet hogy maga előtt is szégyelli?

De meg fogom próbálni a beszélgetést még.

2017. jan. 14. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!