Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan ne vegyek mindent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne vegyek mindent a szívemre?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl érzékeny vagyok, de nagyon rosszul esett a férjem ma esti viselkedése. Nagyon szeretjük egymást, a legtöbbször kedves és gyengéd velem és a gyerekekkel is. De ha "bunkón viselkedem"(sicc), akkor csúnyán beszól, akár a gyerekek előtt is. Ma pl. mesét olvasott nekik, amíg vacsoráztak, én odaültem, mert jó volt velük lenni. Néha fölálltam ezért-azért - kiderült, hogy árnyékoltam és zavartam az olvasásban ezzel. Mire jól elküldött. Közöltem vele, hogy rendesebben is elmondhatná, ha zavarja valami. Akit szeretünk, megtiszteljük azzal, hogy szépen beszélünk vele. Engem meg az zavar, hogy utána mosolyogva odabújik, mintha semmi sem történt volna. Ez így nekem ellentmondó. Azt szűrte le ebből, hogy nekem sok az ő szeretete. És most a földön alszik, nehogy "sok legyen nekem az ő szeretetéből" Persze nem tudok aludni. Elnézést, hogy ilyen hosszúra nyúlt, de jó volt jó volt kiírni magamból.
2017. jan. 14. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoljal neki, hogy menjen vissza az agyba, es inkabb beszeljetek meg. Mondd neki, hogy ne hari, de neked is rosszul esett. De hiszen szeretitek egymast. Es mondd neki te is, hogy szereted. Velunk is szokott ilyen lenni, de mindig kibekulunk vegul.
2017. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ja meg annyi, hogy en is ferj vagyok, es a multkor annyira duzzogtam, hogy a masik szobaban aludtam. De akkor is ki kell bekulnotok, mert szeretitek egymast.
2017. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Következő életedben ne egy kattant és bunkó férjet válassz.
2017. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

#3 az ilyen gyökerek miatt nem jár már erre az oldalra sok normális ember... intelligens hozzaszolas volt. :)


Egy laza bocsánatkérés kijart volna neked Kérdező.

Szokott a férjed bocsánatot kérni, ha megbant?

Egyébként igazad van, egy ilyen semmiség miatt nem kellett volna így viselkednie veled.

Szerintem aludjatok egyet a tortentekre és holnap beszéljétek meg. :)

Addigra talán a férjed is visszavesz a gyerekes duzzogasbol.

2017. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Előbb kellett volna észnél lenned, mondjuk csak annyira, hogy nem kötöd össze az életed egy agresszív, manipulatív barommal.
2017. jan. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

#4: Az oldalra járnak. A te gyökerező hozzászólásodnál intelligensebbet írtam.

Képes vagy kifejteni, hogy pontosan mi a problémád a válaszommal?

A kérdező rossz párt választott. Tipikus eset. Megvan a rózsaszín köd és pár év együttélés után veszi észre az egyik fél, hogy a másik egy jó nagy beteg paraszt. Na, most keresd meg neten, hogy a házasságok hány százaléka végződik válással. Aztán tippeld meg, hogy vajon, ez a házasság hány év múlva fog válással végződni.

Ha ez megvolt, nézd meg, hogy az ilyen, idővel agresszívvá és veszekedésekkel telivé váló kapcsolatokból kikerült nők, hány százaléka talál utána normális hapsit.

Van még kérdésed?

2017. jan. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

#6

Gondolom azt hiszed, kur.a okos vagy.

Nem érdekelnek a statisztikaid, egy konkrét esetről van szó.

Semmit nem tudsz szinte a kapcsolatukról, hogy kik ők, milyen emberek.

Következő kommented gondolom az lesz, hogy el kéne válniuk :D

Szal jó éjt :)

2017. jan. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

#7: Tudom, hogy manapság kva okos kategóriába tartozik az, ha valaki véletlenül használj a fejében lévő agyat és logikusan gondolkozik. De ettől, nem érzem magam kva okosnak.

Azt sejtettem, hogy nem érdekel a statisztikám. (Ami amúgy nem az enyém.) Téged az érdekel, ami a véleményed és kész, punktum. Mindenki más bújjon el a véleményével és érveivel.

Semmit sem tudok a kapcsolatukról? Hahó! Most írt róla egy elég sokatmondó történetet.

Nem, nem lesz az a kommentem, hogy el kéne válniuk. Felesleges lenne ezt írnom. Miért tenném?

Jó éjt! :)

2017. jan. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a beszolas is gyerekek elott történt, a kibékülésnek, bocsanatkeresnek ott kell. Különben semmi tekintélyes nem lesz a gyerekek előtt, látják, hogy veled igy lehet beszélni. Es főleg, hogy egy feleséggel, nővel...

Nem tudom, akit szeretek, nem beszélek igy vele....

2017. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!