Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve megismerkedtünk. Tanultam főiskolán, szüleimtől hozzá költöztem, babát vállaltunk. Azt mondta dolgozik, kiderült, hogy mást csinál, lecsukták 3 évre. Ott kellett hagynom az iskolát, +18 munka bárban azóta is, hogy tudjam fizetni az albérletet. Szüleim nem kedvelik azóta férjemet és a kisfiúnkat sem. Kijött, kiderült, míg anno kint volt egyszer megcsalt, mert nem érezte, hogy ez most komoly kapcsolat, vagy sem. Többet vagyunk együtt mert nem dolgozik, most nyáron jött haza. A fizetésem az albérletre elég, ennire is, ruhákra már nem, telefonszámlák késnek mindig. Látom, hogy nem akar rendes munkát elvállalni. Nincs nap, hogy ne rontaná le a napunkat a kicsivel. Minimálisan takarít, káromkodik a kicsi előtt.

Azt mondta, kártérítést kap valahonnan, tavaszra tudunk venni házat.

Az én munkámmal egyre kevesebbet keresek, itt nem előny a plussz évek. Kb 150.000 nettó.

Nélküle nagyon jól megvoltam a kicsivel, volt egy beugrós bèbiszitter, nem kupiztunk, nem ettünk rengeteget mint férjem, nem voltak negatív napjaink csak épp nem jutottunk egyről a kettőre.

Szerintetek várjam meg a tavaszt, hátha beteljesedik a ház és nyugodtabb irányba változik, vagy? Szerelem már nincs. 27N


2017. jan. 14. 22:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én így élem meg. Amikor haza megyek a munkából, barátnők után teljesen jó kedvem van, hazaérek, max 15 perc és lerontja. Pl. Vettem egy derékfűzőt a ruhám alá, hogy változatos legyen a szexuális életünk. De alkalmam sem volt megmutatni, mivel leültetett, hogy egyek, nagyon vadul sós volt, konkrétan ehetetlen. Mondom neki miután megkóstoltam, később megeszem. Erre kiabál, hogy miért, belőled hány csillagos szakács lett bas.dmeg 3 év alatt? Ugyanakkora nyomorèk vagy mint előtte. Mondom magamban, ejnye, ebből nem lesz derékfűzővillantós romantikázás. Többször mondtam, hogy utálom a munkám, ő viszont arra megy, hogy minél többet dolgozzak.
2017. jan. 14. 22:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki a férjed. Nem érdemel meg téged. Nem is értem hogy egy börtönből.szabadult emberrel miért vagy együtt. Nekem ez nem férne bele. Ha van rá mód, válts munkát, de legalábbis kezdj el keresni. Ahogy te is mondtad, ebben a szakmában nem előny a sok + "tapasztalat".
2017. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugye te most viccelsz.
2017. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy trollkodsz, vagy nem értem, hogy mi a kérdés, és mit vársz a párodtól/kapcsolatodtól
2017. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Totál felesleges neked tanácsokat írni, mert egyszerűen annyira vakon ostoba vagy, hogy meg sem értenéd. Te ezek után ezeket, amiket ide leírtál még komolyan tudod venni magadat?

Igen, légyszíves várd meg, hátha hirtelen megváltozik a sittes hulladék pasid (az időközbeni hozzámenéshez is csak gratulálni tudok), és együtt nagy boldog családként beköltözhettek a házba, amiről halványlila gőzöd sincsen, hogy mégis milyen pénzből lesz. Valami kártérítés... gratulálok. Pontosan így gondolkodik egy felelős édesanya.

2017. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annak az esélyét várom, hogy normálisan tudunk együtt élni, nevelni a gyerekünket. Hogy előrébb tudjuk egymást vinni. Esetleg ha normális munkát találna mint régen. Csak úgy rossz szó nélkül meglenni egymás mellett. Van egy lánya, 11 éves. Idén láttam először, ilyen a kapcsolata vele. Mindennek elhordott engem a kislány, agyonb.@szott k.&rva, stb. Csak úgy, ő most került elő, eddig csak hírből ismertem. Férjem erre nem védett meg. Férjemet is leszólta, akkor férjem megkereste s felpofozta. Azóta szent a béke, alig várják, hogy a kislány nevére mehessen a ház...
2017. jan. 14. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is sejtettem hogy a ku..ak nem okosak, de ilyen sotetseggel a napfogyatkozaskor se nagyon lehet talalkozni.


Sajnalom a kisfiadat.

2017. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, inkább feküdj le aludni trollkodás helyett. Én még bízom az emberiségben, így hiszem, hogy ilyen buta ember a szaporodásra sem lenne képes.
2017. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt a párod hozzáállásával komoly bajok vannak. Kiabál veled, dolgozni nem akar. Ne higyj a mesékben: nem lesz abból a házból semmi. Mellette egy békés, normális élezed nem lesz. Dobd ki, és kezdj új életet nélküle. Még egy normális pasit is találhatsz.
2017. jan. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bortonviselt munkanelkuli aki megcsalt sajat kolket felpofozza

Okee

Oszinten fel labad van korcs vagy mi baj veled hogy nem talalsz epp pasit csak ennyi jut ?

Foiskolat otthagytad ?

Ez a ferfi rombol nem epit dobd ki a fenebe eloskodo semmi mas

Karterites ugyan mar

2017. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!