Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is próbáltok "otthonkában"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is próbáltok "otthonkában" is csinosak lenni?

Figyelt kérdés

Más is van, aki többéves kapcsolatban otthon is csinos próbál lenni?

Én ha ki sem teszem a lábam a lakásból, akkor is teszek fel szemfestéket, úgy kötöm össze a hajam, hogy csinos legyen és olyan otthoni rucit veszek fel, ami jól néz ki.

Próbálok nem slampos lenni otthon. Nem tudom, hogy ha baba lesz, akkor ez mennyire fog sikerülni:)

Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?


2017. jan. 15. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem érdekelnek a külsőségek
2017. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanúgy, ahogy te. Meg is kell tartani a páromat, nem csak "megszerezni". :)
2017. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Ahol mi elunk nem divat az otthoni ruha.

En leggingben es ruhaban vagyok otthon de mivel max 19 c re futunk igy veszek sokszor oriasi pulcsit fole.

Ferjem otthon farmert vesz nincs otthoni ruhaja.

Nem festem magam szemplillam tartosan van festve szemoldokom szabalyos egy tetovalt csik van szemem felett igy mindig kicsit ki vagyok festve

2017. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez alapvető.
2017. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is általában leggings egy csinosabb felsővel, hajam vagy összekötöm, vagy csak megfésülöm, szeretem kiengedve hordani. Sminkelni nem szoktam egyáltalán, szóval itthon sem. :)
2017. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Úgy értem az otthoni ruhát, hogy nem utcai:)

Nekem van egy cicanacim, amire egyszer a párom azt mondta, hogy csini, és van néhány rockos női pólóm, amire szintén azt mondta csinosak, ezeket váltogatom és egy börszíjas nyaklánc.

szóval túlzásba én sem viszem, csak, hogy ne legyek slampos:)

2017. jan. 15. 20:01
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Három gyerek után is alap, hogy otthon is csinos legyek. Nem hordok slampos, elnyűtt cuccokat. Pici parfüm is mindig van rajtam.

Sminkelni akkor se nagyon szoktam, ha elmegyek, és a férjem nem is szereti.

2017. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ahol mi elunk nem divat az otthoni ruha.

En leggingben es ruhaban vagyok otthon de mivel max 19 c re futunk igy veszek sokszor oriasi pulcsit fole.

Ferjem otthon farmert vesz nincs otthoni ruhaja.

Nem festem magam szemplillam tartosan van festve szemoldokom szabalyos egy tetovalt csik van szemem felett igy mindig kicsit ki vagyok festve

2017. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Rovidnadrag van altalaban itthon rajtam es valami normalis felso, csak olyan ruhak amikben nem szegyellnek az utcara se menni. Korrektort teszek fel itthonra maximum, a karikakra de amugy nincs nagy gond az arcommal smink nelkul se, szoval azt csak akkor, ha kilepek a lakasbol.

Amugy baba mellett is lesz elkeszulni ebredes utan pont ugyanannyi, amennyi most, csak sokan lustak es jo rafogni a gyerekre, hogy nekik hajatmosni sincs idejuk ket hete :D

2017. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jah a sminkelés nálam 2 perc, alapozót meg hasonlókat soha nem használok alapból sem.

Szemhélytus felülre és alulra egy kevés + szemceruza.

Oh igen parfümöt és is szoktam szinte minden nap:) reggel meggyes testpermetet fújtam magamra:)

2017. jan. 15. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!