Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez érdekes? Mi akármikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érdekes? Mi akármikor vécézünk mindíg nyitott ajtónál legyen szó kis vagy nagydologról az esetek nagy többségében ott van a házastársam a folyosón és beszélgetünk.

Figyelt kérdés
Természetesen ha valaki van nálunk akkor nem így zajlik de ha csak mi vagyunk akkor még a törlést is végignézzük és van hogy látjuk a barnamacit is. 30 évesek vagyunk.
2017. jan. 18. 23:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Másnál is van ilyen? Ja és nem Trollkodom ez igaz!
2017. jan. 18. 23:18
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az ilyen esetekben nem az a kiakasztó, hogy egymás szarát nézegetitek, hanem hogy milyen üresfejű, gondolatnélküli ember lehet, aki egy szarást nem bír egyedül végigülni.
2017. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
2. Ilyen esetEKBEN? Mert hallottál egyéb ilyen történetet is? Nekem az első gondolatom pusztán annyi, hogy itt súlyos idiotizmussal van dolgunk. Oszt jónapot. Kétlem, hogy egyéb motiváció létezne arra, hogy bárki, egy másik embert nézzen, miközben az szarik. Legyen az a házastársa, vagy egy vadidegen hajléktalan. Jut eszembe kérdező, ha a csajod más szarását is végignézné, félttékenylennél? Kibsznád, hogy "te kva, hogy voltál képes a béla szarását is végignézni?!, na pakojjá szépen össze..."
2017. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem érdekes,ez kicsit "beteges" és semmiképp sem etikus. Lényegtelen,hogy ki fiaborja, ha nem mozgáskorlátozott minek lesném...lehet az én gyomrom túl "sznob" ehhez,de nem vagyok kíváncsi erre a párom részéről sem,nem hoz lázba sőt.
2017. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jo! És azt még nem is ecsetelted, hogy milyen élvezet amikor a sz-rszag elönti az egész lakást, ti meg csak beszélgettek, beszélgettek, nézegetitek a "barnamacit". Hiába! Ez a szerelem. (NEKTEK!!!)
2017. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Te sose csináltál még ilyet? te még csak egy picit sem nyitottad meg sose az ajtót amikor pisilt vagy kakilt amikor valami fontos megbeszélni valótok volt?
2017. jan. 18. 23:40
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Még "brunyálásnál" azt mondom szódával elmegy, de "szarásnál" nem. Valahogy az nem olyan dolog amihez közönség kell... És van akinek nem is megy így, ha mások figyelik. Olyan bizarr lenne az egész szituáció.
2017. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

#6


Ha a vécén vagyok akkor hiába fontos, kiszólok, hogy "várj egy kicsit" vagy ilyesmi.


Amúgy röhögtök a kérdezőn, de vannak fura emberek szarás ügyben. Nagynéném notórius "vendégsében szaró" volt anno. Pont pár hete ugrott fel nagyanyámékhoz mikor ott voltunk és azonnal ment a vécére szarni, a kötelező beköszönés után. Sosem értettem a motivációját (talán nem akarja, hogy otthon elduguljon a vécé?), ennyire rossz gyomorműködés meg nincs.


Szóval ahány ház annyi szarás.

2017. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem kérdező.:) Nincs az a fontos dolog a világon ami nem várhat pár percet, senki sem ront be a klozetra, hogy "drágám nem fogod elhinni mit hallottam!"

Most nem az illőségről beszélek, mert azt már leírták, hanem nem is lehet úgy nyugodtan végezni, ha más ott van. A fenékmosást, betét-tampon cserét már nem is említem.

Mindennek meg van a helye és ideje.

2017. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

"Ilyen esetEKBEN? Mert hallottál egyéb ilyen történetet is?"


Családi kapcsolatokban olvastam pár ilyet, hogy muszáj pofázniuk szarás közben is.


Kérdező, mondj már példát, mi volt olyan fontos, hogy nem várhatott?

2017. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!