Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt társas magányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt társas magányban élők? Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
30-as pàrról van szó.F
2017. márc. 11. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, már nem vagyok. És ezzel meg is válaszoltam a kérdésedet.
2017. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szakítani, vagy lakó/bérlőtársként kezelni egymást.

30/f

2017. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak :D szintén 30 as pár N
2017. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb ember ebben él.
2017. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vanak :-)

Kicsit szórakozni mással, aztán rájönni hogy a saját parodnal senki sem jobb, aztán meg tenni valamit a kapcsolatert. Kicsit felrázni a másikat. Programok, utazás, beszélgetes, akármi.

2017. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,egyetértek veled,de mi van akkor ha a férfi nagyon féltékeny?
2017. márc. 11. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Vannak, nem is kevesen. Lehet rajta javítani, de ahhoz mind a két fél kell. Próbálkozz, hátha neked sikerül. Nekem nem sikerült. Elválni mégsem fogunk. 28n
2017. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az oka a társas magánynak.

Én pl. az előző párkapcsolatomban rengeteget dolgoztam, az exem meg gyakorlatilag nem csinált semmit, és engem ez annyira frusztrált, hogy nem is nagyon volt kedvem a társaságában lenni. Ő persze panaszkodott, hogy társas magányban él, csak arra már nem volt hajlandó, hogy esetleg odategye magát, keressen munkát, stb., hogy könnyítsen kicsit az életemen, és ne nekem kelljen széthajtani magam.

2017. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is így élek.(42) Férjem (47) dolgozik,otthon nézi a TV-t. Egyetlen témája mi mennyibe kerül. Uncsi! Két tinédzser korú gyerek. Ők egész nap (ha otthon vannak) az okostelefonjukon lógnak, ha szólok hozzájuk nem hallják. Eddig legalább velük működött a kommunikáció.Kimozdulni férjemmel nem lehet, neki a TV nézés a minden. Szóval nem vagy egyedül a problémáddal.
2017. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 utolsó vagyok :-)

Ha féltékeny a férj akkor nagyon ügyesen kell csinálni.


Vagy mire való az internet? Nagyon jól lehet szórakozni ott is. Ki sem kell mozdulni otthorol. :-) Nem feltétlenül megcsalasra gondolok, Cseteles, levelezés...

2017. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!