Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő, már nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, már nem akar együtt élni a férjével, de mégis lefekszik vele mert a férje érzelemzsaroló! Ilyenkor mi a helyzet? Csak nők válaszát tekintem elfogadottnak! Ugyanis én ezt férfiként nagyon nem értem!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 13:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

A nők hülyeséget írkáltak, én írtam férfiként a 6-os választ.

Utána meg elismerték, hogy nekem van igazam.

2017. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Költőnő? ***** válasza:
8as +1
2017. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik legdurvább játszma. Nem a nő a valódi áldozat. Hanem TE. Fuss messzire a lehető leggyorsabban. Meglásd, ha te nem leszel, fél éven belül már más melegíti a kihűlt ágyát, és ő házasságban fog megöregedni.

Ezt csak itt mondom, de párterapeutaként nem mondanám az ülésen. Ha tudnád, mennyi párt láttam már így vergődni. Hagyd rá!!! És olvasgasd Szabó Lőrinc 26. év című kötetét. Ott 26 év után a harmadik lett öngyilkos. Aztán kapott szép verseket. Nagyon megérte.

2017. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az van, hogy a nő idióta, amiért hagyja magát zsarolni.

Nekem egyszer mondana ilyet a párom, adnám kezébe a kötelet a megfelelő gerennda alatt, és pakolnék is össze.

2017. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne fogadd el, hogy gyenge, ha te segíted mindenben, akkor el kéne tudja hagyni a férjét. Ilyen zsarolásnál sosem a megzsarolt fél a hibás, ezt mondogasd a barátnődnek. Ha a férj felakasztja magát, az az ő gyengeségét mutatja, nem a feleség a hibás.
2017. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Balek vagy, ha ezt hagyod, barátom. Miért osztozol te mással egy nőn, miért nem keresel magadnak egy rendes, független nőt?
2017. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jol atvaganak

Ez a duma a noi verzio a ,, elhanyagol az asszony otthon de gyerek miatt nem valok,,

2017. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne pazarold rá az időd. Sosem fog válni, sőt, kizárom azt is, hogy a férje valóban fenyegeti..
2017. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az értékes válaszokat!!

Időközben eljött a pillanat hogy,megelégelje és elhagyja.A kérdés feltevésekor rá két napra eljött hozzám,azóta együtt élünk.A válóper beadva,ahogy mondtam a férje a tartás díjról hallani sem akar,de ez minket már hidegen hagy.Még egyszer köszönöm a válaszokat. Üdv.Mindig Van Remény ha valóban szeretnek!

2017. máj. 27. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!