Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az egyes nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az egyes nőkkel soha nem veszi senki feleségűl őket soha nem lesz családjuk?

Figyelt kérdés
Hiába szerelem, hiába minden, egy pár év és ha a nő családot akar a férfi azonnal le is lép.....
2017. máj. 28. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Rosszul választ. Ilyen egyszerű. Önismeret és kommunikáció a kulcsa mindennek.
2017. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Miért van az egyes férfiakkal, hogy minden fa5zzal megvert ribiket fognak ki, aki csak élősködik rajtuk és kefél össze-vissza a hátuk mögött?

Pedig semmi másra nem vágynának, mint egy normális, kedves, becsületes nőre, akivel családot alapíthatnak, és akire számíthatnak anyaként, társként.


Hát ez van, az élet egy lottóhúzás, van akinek dob időnként négyes találatokat, néhány nagyon-nagyon mázlistának kijön az ötös, a többinek maradnak a kettes, hármas találatok néhány évente, a nagyon szerencsétleneknek meg soha az életben még egy egyes se talál be.

2017. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Hát ja! Csodállatos kommunikáció... Legyél öszinte de ne nyílj meg soha mert az uncsi... :D Bla bla. Atyám miért nem lehet már rögtön az elején öszintének lenni? Miért? Jó is lenne!
2017. máj. 28. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kefélni kellene az első pár randin, hanem beszélgetni és akkor talán nem jutnál ide.. mivel időben kiderülne, hogy miként gondolkodik az életről, mit szeretne és mit tervez... nem pedig évek után!
2017. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

#3 baromság. Akinek megnyílsz és az uncsi, azt le kell koptatni..


aki őszinte és aki kap az őszinteségére egy érdeklődő partnert, aki szintén őszintén érdeklődik és nem csak a bugyidba akar bejutni.. na abból lesz hosszútávú esküvővel végződő kapcsolat.

2017. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beszélgetni kivel ha mindenki kamuzik össze vissza! Mindenki csak vádaskodik! Értelmesen szoljatok hozzá vagy sehogyan se!
2017. máj. 28. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok:


Eddig minden pasimmal az első 1-2 randin már megbeszéltük, hogy mit akarunk az élettől, mik a terveink. Az, hogy eddig csak egynek sikerült elvennie végül feleségül, az nyilván amiatt van, hogy a többiekkel nem illettem össze eléggé, de sosem a házasság/gyerekvállalás kérdése volt a probléma. Azt meg nem tudom, mire érted, hogy mindenki hazudozik meg nem lehet megnyílni, mert az unalmas. Nyilvánvalóan rosszul választottál akkor eddig, mert egyébként ezzel a jelenséggel sem találkoztam még, pedig ismerkedtem már 20-tól 40 évesig elég sok korosztály képviselőjével életem során.

2017. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem kell éveket várni kussban, hogy kiderüljön, a pasi összehugyozza magát a házasság, gyerekvállalás gondolatára.


Egyes nők, nem is tudom, vagy vakok vagy nagyon buták. Észre lehet venni, ha egy pasi lapít, és hárítja ezt a témát. Nem kell több évig a nőnek csendben ülni. Sokkal hamarabb tisztázni kell, ki mit vár el a kapcsolattól, akar-e házasodni, akar-e gyereket stb. Ha a férfi hárít, azt mondja, hogy majd ha ez lesz, majd ha az lesz, kerüli a témát, mellébeszél, netán felháborodik, agresszívan reagál, nos ez is egy válasz, csak annak a nőnek rossz hír aki szeretné ezeket a későbbiekben. Fél, 1 év alatt már kell tudni beszélgetni ilyen dolgokról általánosságban. Még jobb, ha már a kapcsolat elején tisztázzátok a dolgokat.

2017. máj. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!