Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zalaegerszegen párterapeuta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zalaegerszegen párterapeuta?

Figyelt kérdés
Férjemmel hat évvel ezelőtt házasodtunk össze, nyolc és fél éve vagyunk együtt. Van egy másfél éves kisfiunk. A kapcsolatunk olyan szinten megromlott, hogy a válás is szóba került. A gyerekünk miatt még húzzuk az időt, de én szeretném, hogy ne csak a kisfiunk miatt maradjunk együtt, hanem azért, mert egykor szerettük egymást, és megvolt az oka, amiért megkérte a kezem. Sajnos a férjem falun nőtt fel, nem volt idő "lelkizni ", így nem is szeret beszélgetni, főleg már velem. Ezért gondoltam a párkapcsolati terapeutát kérünk segítségül. Ki ismer ilyet Zalaegerszegen?
2017. jún. 23. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel Líviát: vezető természetgyógyász ZEG-en! 30/942-7871.
2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy nem fog kiakadni, ha meghallja az ötletedet?

Szerintem csak szimplán csábítsd el újra, és hozzátok rendbe a hibákat. Valami hiányzik, ezt kell megkeresned, és rendbe hoznod, a többi már jöhet magától.

2017. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!