Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a házaspárokról, vagy azokról a párokról akiknek nincs gyerekük több év együttlét, házasság után sem, nem tesznek érte, hogy mindenáron legyen, vagy kifejezetten nem akarnak gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Ti akartok , nem akartok gyereket?

Van olyan aki nem akar, és a családja, barátai elítélik? Hogy kezeli a helyzetet?


2017. szept. 1. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Magánügyük. Leszarom.
2017. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Mindenki döntse el akar -e gyereket és ha igen mennyit. Semmi közöm hozzá.
2017. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez kettejük dolga, senkinek, SENKINEK nincs semmi, de semmi köze hozzá.


Azt eleve nem értem, miért KELLENE feltétlen gyereket vállalni annak, aki nem akar vagy akinek nem jön össze különbözö kezelések, stb nélkül!


A családnak/barátoknak nem semmi köze ehhez, ez szigorúan magánügy!

2017. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

A magánügyük.


Azt elfogadom, ha valaki nem szeretne szaporodni, azt viszont nem, ha megpróbál lebeszélni arról, hogy nekem legyen gyerekem a későbbiekben. Ők se szóljanak bele az én dolgomba.


21/L

2017. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. Én sem akarok. Nem érdekel, ki akar, ki nem.


Nekem viszont rendszeresen küldenek privátot, hogy önző qrva vagyok, mert nem érzem magam anya alapanyagnak.


Én soha nem küldtem el senkit sehova. Ez a különbség.

2017. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, hiszen magánügy. Az "élj és hagyj élni" elv szerint élek, amíg nem árt az ember a cselekedeteivel másoknak, addig éljen úgy, ahogy jónak látja.

Mi 7 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk, nem akarunk gyereket.

Maximum páran rákérdeztek az évek során, hogy mi a terv, de senki nem ítélt el érte, mert értelmes emberekkel veszem körbe magam, akik nem pofáznak bele mások életébe. A családommal pedig amúgy sem tartom a kapcsolatot. Viszont ha bárki emiatt ítélkezne, azt eltávolítanám az életemből, nincs szükségem ilyen megmondóemberekre.

2017. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy ők legalább a váláskor nem hagynak hátra olyan gyerekeket, akik egy életre megnyomorodnak ettől.
2017. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy ideig próbálkoztunk, de természetes úton nem jött össze, és már egymás közt megbeszéltük, és le is zártuk a témát. Úgy döntöttünk, hogy nem kell - ahogy írtad- "mindenáron" gyerek. Ezért se kezelésekre, se lombikra nem megyünk. A szerelmünk, és a házasságunk nem annak a függvénye van-e gyerek vagy nincs, ezért eszünkbe sem jut elválni.


Senkit nem ítélek el azért, ha nem akar gyereket. Magánügy, és kizárólag saját döntés, senkinek nincs joga beleszólni. Ítélkezni is csak a buta, ostoba emberek szoktak.


Én sem kérdeztem soha senkitől, hogy miért akar, vagy miért szült gyereket, tőlem se kérdezgesse senki. Ez magánügy, csak a párra tartozik, senki másra. Ezzel szemben minket időnként nyaggatnak egyes családtagok, ismerősök, hogy miért nincs gyerek, és igenis harcolni kellene érte ha másképp nem megy.


Mi nem érezzük így, de nem is akarunk megtéríteni senkit, nem ítélkezünk és nem sértegetünk. Képesek vagyunk tiszteletben tartani mások döntéseit, magánéletét, ellentétben azokkal akik csak köpködni tudnak, amiért mi más utat választottunk.

Barátaink közt is akad pár akik nem vállalnak gyereket. Ők soha nem is tervezték. Nekik is hasonló tapasztalataik vannak, ők is kapják a savat rendesen családtagoktól, pár ismerőstől. Nem értem mire jó ez...

2017. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Magánügy, de nagyon. Azért nincs, mert nem érzem úgy, hogy a férjem lenne az igazi. Az rendkívül kínos volt amikor egy rokon mondta, hogy miért nem megyünk orvoshoz....ki mondta, hogy van köztünk szex? Szóval ez nagyon intim téma, nem tudhatjuk miért nincs, kinek milyen problémái vannak. Nem kell ítélkezni.
2017. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöm hozzá. Nekik ez jó, legyen így.


Egyelőre nem vágyom gyerekre, de fogalmam sincs, hogy ez meg fog-e változni, nagyon nehezen viselem el őket.

2017. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!