Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy pár egyik tagja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár egyik tagja a közös képeikhez csak olyanokat ír, hogy :remekül érzi magát, szeretettnek érzi magát, jól szórakozik, az azt jelenti, hogy nem szereti a másikat, csak jól elvan vele?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem! Ez a felnőtt rovat. Normális ember nem faxbúkon enyeleg a párjával. Mégis mit kéne írnia, ha már egyáltalán ír valamit?
2018. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Nektek agyatokra megy a közösségi média?! Ezek mind komoly kérdések?!

Elképesztő...

2018. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, egyre selejtebb ez a korosztály.

Miért kell minden f..szságot kombinálni?

Mégis, mit írjon? Azt, hogy mikor b..sztatok legutoljára?


Nem a fb-on kéne élni az életeteket.

2018. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem az én kapcsolatom,és nem csak 1 kapcsolat... itt mindegyik "másik fél" bizonytalan a kapcsolatában. ezért kérdeztem,hogy akik itt vannak,mire gondolnak. az érdekes,hogy így férfiak fogalmaznak. Holott írhatnák hogy szerelmesek épp,ha már kiírják.
2018. máj. 22. 19:25
 6/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul házaspárok is vannak közöttük. Szóval csak érdekel a férfi lélek rejtelme
2018. máj. 22. 19:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú te nagyon sötét vagy, már ne haragudj. Tény, hogy a közösségi oldalra bárki kirakhat bármit, sőt általában ki is raknak, tökéletes szerelem, boldog család, de ez lehet, hogy csak a látszat. Amit viszont írtál, abból nem tudom, hogy szűrted le ezt. Én pont az ellenkezőjét gondolom. De tovább megyek, ha nem raknak fel semmit akkor se jelenti, hogy nem szeretik egymást.
2018. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek előre megírt sablon állapotok, amiket boldog-boldogtalan használhat. Kiteheti a magamutogatásához, hogy az ilyenek, mint te, akik ott élnek, leshessék és kombinálhassanak, meg csámcsogjanak rajtuk.
2018. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy h.ülye vagy, mint egy marék lepke, de hogy még rosszindulatú is legyél mellé...
2018. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Miért vagyok sötét? Egyszerűen csak megkérdeztem,ki mit gondol erről,miért kell sértegetni? Nem a facebook-on élem az életem,viszont sok barátnőm pörög ezen,és pont azok akik alapból bizonytalanok a párjukban. Csak érdekelt,hogy a férfiak ilyenkor mit gondolhatnak.


Ezért lehülyézni.. Hihetetlen

2018. máj. 22. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!