Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már pedig megmentem a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már pedig megmentem a házasságomat! Ez olyan rossz mondat?

Figyelt kérdés

A környezetünk kicsit, mintha ellenünk lenne. Tény, hogy követtünk el hibákat. Mindketten. Vannak nagyon mélyen gyökerező sérelmek is...még magam se tudom, mindet fel tudom e majd dolgozni rendesen. Igen, vannak gondok a bizalommal is. azt lesz a legnehezebb helyére tenni...mégha nem is lesz soha olyan, mint régen.

De ha eldöntöttük, hogy megmentjük.akkor az már egy lépés.

Ti mit gondoltok?


2018. nov. 20. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy mindenki csak kapálózik, aztán majd kisül belőle valami, nincsenek általános receptek semmire.
2018. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha mindketten akarjátok, akkor sikerülhet, de azt ne várjátok, hogy ugyanolyan lesz, mint régen. Nem lesz. Új lapokra kell helyezni, valami újat kell felépíteni abból, ami maradt, és hozzátenni valami újat, ami összetart.

Az új semmi esetre se még egy gyerek!!

Új szokások, például.

2018. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Manapság ritka az, hogy valaki megpróbál helyrehozni egy kapcsolatot / házasságot. Drukkolok. :)
2018. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

"Már pedig megmentem a házasságomat! Ez olyan rossz mondat?"

Igen, mert a "márpedig" egybe írandó.

2018. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglehet próbálni, de azt várni, hogy olyan lesz amilyen volt nagyon nagy naiívság. Ti tudjátok van-e értelme, van e bennetek és a kapcsolatotkban annyi, hogy helyrehozva boldog életetek lehet, vagy csak a változástól - egyedülléttől való félelem, és a megszokás vezetett e benneteket odáig, hogy helyre akarjátok hozni.
2018. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És a 2-es válaszoló csinálja jól!
2018. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3:nincs még közös gyerekünk. Férjemnek van 2,nekem 1.
2018. nov. 20. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a probléma vele, hogy azt a házasságot csak TI tudjátok megmenteni. Együtt. Tehát valami olyasmit várnék, hogy megmentJÜK a házasságUNK. Egyébként szerintem kitartani egy eskü mellett egyáltalán nem rossz, sőt, dicsérendő. Azt, hogy olyan legyen, szerintem sem érdemes várni, de máshogy jó még simán lehet. De piszok nehéz út lesz, amin ketten (vagy párterapeuták bevonásával némi segítséggel) együtt kell végigmennetek.

Hajrá!

2018. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudjuk megmenteni. Akik tényleg drukkoltak nekünk, azoknak köszönöm.
2018. nov. 25. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!