Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalásoknál miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásoknál miért mindig a férfi a hibás?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi megcsalja a párját, akkor azt elhordják mindennek, de ha egy nő csalja meg a párját, akkor meg biztos elhanyagolja a párja, nem törődik vele stb. Majdnem mindig ez van. Ráadásul a sztereotípiákkal ellentétben semmivel nem hűtlenebbek a férfiak. Sőt. Az utobbi időben több kutatás is bebizonyította, hogy a nők hűtlenebbek. Volt is olyan aminek az volt a címe, hogy "Vajon a nők DNS-ébe van kódolva a hűtlenség?" Vannak cikkek amik olyan nőkről írnak, akik boldogok a párjukkal, mégis megcsalják/megcsalták. (Ezt mondjuk nem is értem...)

2019. szept. 13. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Az előző ezer ilyen kérdésre adott válaszok nem voltak kielégítőek?


Mit foglalkoztat a téma? Én sosem olvastam itt olyat, hogy bármi is a férfi hibája lenne, fordítva annál inkább. Szerintem inkább hanyagold az efféle provokatív sz...r kérdéseket.

Tessék, jelentsél, pontozz le!

2019. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Általában az a hibás, aki nem tud valamit jól kommunkálni, mert sokszor egy kisebb probléma vezet a megcsaláshoz, amit még előtte meg lehetne oldani, ha sikerülne normálisan beszélni róla. De persze kellemetlen, ezért nem mindig sikerül.
2019. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nemtől független a dolog. Aki megcsalja a párját, az egy igénytelen szemétláda.
2019. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

"Sőt. Az utobbi időben több kutatás is bebizonyította, hogy a nők hűtlenebbek."


forrásmegjelölést kérnék! Nature, Medical Science stb. komoyabb oldalakól Nem a borzasztóan elfogult, nőgyűlölettről híres férfihang és társai köszi!

2019. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha neten nézelődsz efféle témában akkor azt adja ki, ami ínyedre való. Legalábbis nálam gyakran van ilyen.


Nem gondolom hibának a megcsalást, de! Ez nem megoldás. Olyan pontot kell tenni egy párkapcsolati probléma végére, ami mindkét fél önbecsülését megtartja. Tudom, ez ritka, és ezt a való életben nehéz kivitelezni hiszen egy megromlott szerelem elég komplex. Tehát nem lehet szerintem egy dolog miatt hűtlenkedni.

Ha meg nem tudják megbeszélni inkább váljanak szét útjaik.

2019. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Azt még hozzáteszem, hogy amikor anno megcsalt bármelyik srác tudtam mi az oka. Mi az, ami miatt félreléptek. Rengeteget tanultam magamról, és nekem családom van, ők viszont a mai napig egyik kapcsolatból a másikba keffentenek.


És én is csaltam már meg fiút (akkor még fiatalok voltuk). Hogy miért tettem? Mert visszaéltem az adottságaimmal és, mint hiú nőkezdemény úgy hittem meg is kell szereznem a pasit a bókjaival együtt. Ez nem volt azért gyakori, nem is büszkeségből írom. Miután jó sz@rul éreztem magam a hűtlenség miatt, helyretettem magam. Az egész tapasztalat és önfegyelem gyakorlás és megszerezése volt.

Ezeket csak a példa miatt írtam le. Számtalan oka lehet a félrelépésnek. Nekem konkrétan az önbizalomhiány volt. Olyan családban nőttem ahol a nők mind qrvák és a nők hibája minden.. Szerencsére még a bizonyos nagy ő előtt helyretettem a dolgokat a kis lelkemben és szép életet élhetek.

2019. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem, ha pl az asszony előtte goromba volt, akkor ő a hibás, még akkor is , ha a pasi csalta meg őt.

Ha pedig az asszony csalja meg a pasit, akkor is lehet mind a kettőnek, bármelyiküknek a hibája, vagy akár a kettejük hibája is együttesen. Tehát bármikor lehet mind a kettő a hibás; de akár lehet még olyan is, hogy csak az egyikük az, amikor pl kiváncsiság, vagy pl egyik úgy leugatja a másikat, és pl még esetleg azt is kiabálja, ilyen jó dühösen a fejéhez vágja, hogy "Jóó, nem érdekel, csaljál meg nyugodtan!!" Vagy már nem tuxdom.

2019. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

"Rengeteget tanultam magamról, és nekem családom van, ők viszont a mai napig egyik kapcsolatból a másikba keffentenek."


Mondjuk nem biztos, hogy ők ezt bánják...

2019. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
A segged nem arra van hogy ilyen random "kettős mércéket" húzz elő belőle.
2019. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. Mindenk saját magával számol el, ha tükörbe néz. Nekem nem kell elszámolni hol volt délelőtt, mit csinált stb, úgyis elmeséli magától, vagy valamit mond magától :-)

2. Nem feltétlenül a testiség a szoros összetartó kapocs egy kacsolatban.

3. A túlzott önfegyelem saját magunk becsapása, hogy bemagyarázzuk magunknak, hogy ez igy a jó, közben meg nyeljük a békát, a vágyat elnyomjuk. Mi a végeredmény 10-en év után idegronccsá válunk.

2019. szept. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!