Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azért vagyok hűtlen mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok hűtlen mert nagyon ritkán találkozunk és hiányzik. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A munkája miatt heti 1-2 alkalmat tudunk találkozni jobb esetben és van, hogy havonta 1-2 szex van köztünk. Szeretem őt de nekem ez kevés, így van egy pasi akivel csak a szex miatt találkozom heti 1 vagy 2 alkalmat esténként. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

2019. okt. 19. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Azért vagy hűtlen, mert nincs tartásod.

Ezt kár szépíteni. Én elgondolkodnék, hogy mit a fontosabb, egy ember, vagy, hogy valaki a farkát belehelyezze a p**ncimba. Ezen mit kell megoldani? Az olyanok mint te, így is úgy is szarul fogják érezni magukat. Előbb utóbb úgy is kiderül, ha meg nem, akkor sem lesz jó, mert nem érdemled meg.

2019. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy oldjad meg a helyzetet? Kislany, ne dugj massal. Vagy azzal dugj akivel lenni szeretnel,a masikat meg epitsd le
2019. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szóról szóra azt akartam írni, mint #1es.


Szóval, a triviális megoldás:


-elhagyod végre azt a szerencsétlent, akit a barátodnak hívsz,

-kúrelsz fűvel-fával, akivel tetszik.


Ebben a sorrendben.

2019. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem... ha, heti 1-2 alkalommal találkoztok, akkor miért nem szexeltek? Mert, ahogy írod, a szexpartnereddel pont ennyiszer vagy együtt. Hm??
2019. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

És még a pasikat szidják, hogy a farkukkal gondolkodnak.

Tényleg! Hagyd el! Szabadítsd meg magadtól ha ilyen az értékrended.

Vagy a félrekufirc hrlyett keres magadnak otthon elfoglaltságot!

N

2019. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy szakits azzal a szerencsétlennel és ne hűlyitsd tovább.
2019. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
De ha heti 1-2 alkalommal találkoztok, akkor miért csak havi 1-2 alkalommal szexeltek? Ha mondjuk a dugópajti helyett a barátodhoz mennél....
2019. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert általában napközben találkozunk, el megyünk közösen kirándulni vagy mikor mit. Nyilván nem fogunk emberek között szexelni olyan helyen ahol "nem megoldató".
2019. okt. 19. 19:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És nem lehet neki megmondani, hogy "nyuszi, nekem több szex kellene, intézzük már úgy a randikat, hogy az is beleférjen?"

Nem tudom mit vergődsz, tiszta szánalom, amit csinálsz. Ha szeretnéd, akkor vele próbálnád meg megoldani a szexet, nem mással.

2019. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor ez nagyon fassza, egyikkel kirándulsz du-án, este meg szexelsz a dugi partnerrel. Ha így alakítottad, és a kicsi szád nem a barátodat kéri szexelni, akkor mi a dilemmád? Edd meg, amit főztél.
2019. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!