Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem röhejes hogy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem röhejes hogy kapcsolatban nem mennek a felek ellenkező nemű személyi edzőhöz, fodrászhoz, meg Olyan munkahelyet választanak ahol általában azonos neműek vannak?

Figyelt kérdés
Nem túlzás ez kicsit?
2019. nov. 15. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Neked egyértelműen az.
2019. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen röhejes.
2019. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Az lehet, de szerencsére én ilyen emberekkel nem találkoztam. Bántalmazó kapcsolatot gondolnék a háttérben.
2019. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintük ők ezzel mutatják ki, hogy mennyire szeretik egymást és nincs szükségük arra hogy más ellenkező neművel szóba álljanak.
2019. nov. 15. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez beteges. A férjem egy 30 fős irodát vezet, ő az egyetlen férfi. Soha nem zavart, hiszen nem adott okot arra, hogy zavarjon.
2019. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyedülálló férfi vagyok, mégsem kell arról panaszkodnom, hogy baseball ütővel kellene magam körül csapkodni az utánam érdeklődő nők tömkelege miatt.

Szóval ez nem releváns ez a kérdésben feltett dolog.

2019. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez inkább már beteges, ha valaki így viselkedik. Ismerősök között senki nem csinálja ezt.
2019. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4: ez erősen beteges.
2019. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

A nőgyógyaszom férfi, akkor aggódjon a párom?

Párom női fodraszhoz jár. Munkahelyén van nő, női ügyfelek.

Az en helyem vegyes. Sose gondoltam arra amit leírtál.

2019. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég furcsa. Én azt is észrevettem, rosszul is esik, amikor pl. egy volt osztálytárssal, munkatárssal találkozok az utcán, akkor alapból köszön, megállunk beszélgetni is néha, stb., de amikor a párja ott van vele, akkor meg észre se vesz...Mert 1) nem vagyok olyan fontos barát, akiről beszélnie kellett volna a párjának rólam és pont ezért 2) inkább nem is köszön, hogy ne kelljen magyarázkodni, és felesleges féltékenységre okot adni. Ne kérdezzétek, szerintem is fura.


Ennek ellenére én is egyező nemű magántanárt választottam, mert hozzá házhoz is fel kell menni, és azért az enm ugyanolyan, mint egy teljesen nyilvános fodrász, munkahely stb. Csak a biztonság kedvéért.

2019. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!