Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a párotoknak ha a távollétetek alatt felcsinálná a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 19:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
86%
Hány évesek vagytok? És ti akartatok gyereket? Ez ha igaz, elég gáz egy sztori. Szakítsál, mégis mi mást tehetnél? Ne aggódj a barátnődet is csalni fogja.
2020. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
100%
Es neha meg pesztralnam is a kozos porontyot, persze...
2020. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
Lábbal mogyorózzátok meg egy kicsit:).
2020. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
31%

Hát én a helyedben minimum ráküldenék a pasira 4-5 kopasz kigyúrt embert, hogy megtanulja kivel szórakozzon. És ez a minimum!!! Utána persze kiraknám a cuccait az utcára és jó kis benzinlocsolás után felgyújtanám. Ezeket nem poénból mondom, párom is mondta,hogy a büdös életbe nem merne megcsalni, annyira fél a bosszúmtól. Ez szerintem egy normális önbecsüléssel rendelkező nő átlag hozzáállása az ilyen pasikhoz.

Szerinted veled mekkora problémák vannak, hogy ha te még ezek után eltartanád, az ágyadba engednéd meg fizetnéd helyette a gyerektartást? Meg úgy általában hozzáérnél.

Felb*sz agyilag, hogy ilyen csicska nők léteznek, mint te. Azt hittem,hogy ilyen csak a brazil szappanoperákban létezik!!!

2020. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
96%

A,nem hiszem el, hogy nem kamu! (Na, nem a sztori része, azt simán el tudnám képzelni egy pasirol.)De a kérdező reakcioja???🙄

Kérdező! Ha ez igaz, kérlek, nyugtass meg, hogy gyámság alatt vagy! Ha valakinek ennyi esze van,az nem alkalmas az önálló életre!😞

2020. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem vagyok hülye tudom hogy át lettem verve nagyon csúnyán, de annyira nehéz normális párkapcsolatot kialakítani."

És? Nem mered ezt a kapcsolatot kockára tenni, hátha lesz egy jobb? Ő már megkockáztatta. Most rajtad a sor, ennél szarabbat nem hiszem, hogy találnál, pláne gyerek nélkül nem értem miért félsz lépni?


"Az én párom viszi őt vizsgálatokra mert megtartja a babát. Kértem hogy szakítaon meg minden kalcsolatot a volt barátnőmmel"

Még ha én is voltam a párja, és így alakult a dolog, hagynám, hogy ez a féreg vállalja a felelősséget, a legjobb barátnő meg szagolja azt a virágot, amit szakított.


Sorolj fel nekem 5 dolgot miért bocsájtanál meg neki?

Az, hogy azért mert könyörög, az nem indok, ahogy az sem, hogy "mert szeretem". Sorold fel mit szeretsz benne? És sorolj fel ellenérveket is, ha az utóbbiból több van, tudod mit kell tenned.

2020. febr. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

Tehát!

- a te házad

- te tartod el

- ő félredug a barátnőddel, akit felcsinál


Te pedig gondolkozol, hogy folytatni kellene. Szerintem te nem vagy normális! Aztán majd a nyakadra viszi a kakukkfiókát is. Gratulálok!


Egy komplett idióta vagy, ha nem penderíted ki, mint macskát sz@rni.

2020. febr. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
Annyira buta a kérdező,hogy már fáj...
2020. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz ettől az egésztől a jövőben? Milyen terveid lennének ezek után? Tegyük fel, megszakítja a kapcsolatot a barátnőddel, oké. Nem vállalja a gyerekkel járó feladatokat sem, mondjuk. Meg tudnál benne bízni ezek után? Lemond a saját gyerekéről, mert te, aki a barátnődhöz képest, aki a gyereke anyja, egy neki senkije megkérted? Tudnál vele így a jövőben családot alapítani, boldog békességben? Kétlem. Plusz még ha a barátnőddel nem is tartaná a kapcsolatot (törvény kötelezi rá a gyerek miatt, de ez most mellékes), aki ilyen gerinctelen húzásra képes volt egyszer, gondolhatod, hogy nem fog hirtelen homlokegyenest megváltozni. Nyilvánvalóan könyörög. Eltartod, van hol laknia, még helyben sem vagy, neki ez természetesen jó helyzet. De hidd el, ebben a részéről semmi sem azért jó, mert neked van hozzá közöd. Nem szeret, nem tisztel. Te már gondolom nem tudnál benne bízni. Mire alapozva akarnál így vele akkor tovább kapcsolatot fenntartani? Felesleges időhúzás.

Az meg, hogy nehéz normális kapcsolatot kialakítani... Igen, valóban igaz. De akkor még nehezebb, amikor éppen benne vagy egy messze nem normális kapcsolatban. Merthogy ez nem egy jó és szép és normális kapcsolat, az is biztos.


Azt meg nem is értem, hogy gondolod, hogy a barátnőd kizárod az életedből, de a pasinak megbocsájtasz. Ketten vettek részt ebben az akcióban. Ha egyiket elüldözöd, akkor a másikat is, ha egyiknek megbocsátasz, akkor a másiknak is. Pontosan ugyanolyan mértékben szúrt hátba mindkettő, ugyanakkora az árulás mértéke. Miért élvez előnyt a pasi, aki ráadásul még extrán gerinctelen is lenne, ha magára hagyná a születendő gyerekét, mint a barátnőd?

2020. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkanelkuli lennek,nem lenne hol laknom,te viszont eltartanal,en is megeskudnek minden letezo szentre,hogy csak teged szeretlek.
2020. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!