Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik eldöntötték, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik eldöntötték, hogy megbocsátanak megcsalást, sikerült?

Figyelt kérdés
Ahol a férjnek nem csak kalandja volt, hanem hosszú 5+ évekig tartó viszonya egy nővel és végül mikor lebukott, a családot választotta, ott tényleg sikerült megmenteni a házasságot? Mert értem én, hogy a nő azt mondja, megbocsát...de mi a helyzet ahogy telik az idő, fél év, egy év múlva, úgy érzitek minden rendben, sikerült?
2020. máj. 2. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én eldöntöttem, hogy megbocsátok, de nem sikerült. Elváltam. Az exférjemnek több hónapig tartó viszonya volt, meg még ki tudja mi, amiről nem tudok. Elárult, átvert, a bizalmam örökre elveszett iránta.

Nem bántam meg a döntésemet.

2020. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg bocsátottam neki, azt hittem változik, de azóta sikerült kalandoznia megint. Nos nekem pedig szeretőm van, és ennyi. Még mielőtt megköveznétek, azért nem léptünk még a válás felé, mert nem akarunk válni, max szétköltözünk. 46N
2020. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+évekig tartó viszony? Van akinek a házassága nem tart ilyen hosszú ideig..Nos én megbocsájtottam egy három hónapos viszonyt,25 év után,és jó döntésnek bizonyult,bár nem volt könnyű,és azóta is ideges leszek minden évben,mikor jön az évfordulója az eseményeknek.. :-( Mindenkinek éreznie kell,megéri-e megbocsájtani,mert csak a pénz meg a gyerekek miatt ne mérdemes,csak akkor ha még van szeretet és tisztelet továbbra is a két fél közt.
2020. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!