Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A fèrjem telefonjaba jott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrjem telefonjaba jott egy uzenet. Beleneztem. Csodas eletunk van, gondoskodo apa, hatarozott ferfi... de amint az uzebetbe beleneztem, szeretoje van, akinek szinte konyorog hogy ne szakitson vele. Mit tennètek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 07:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Én válnék.
2020. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Nagyon fajdalmas volt szembesulni azzal hogy azt irta, szeretlek es probaljuk meg ujra. Itthon meg mindene a csalad a gyerekek
2020. máj. 15. 07:31
 3/43 anonim ***** válasza:
11%

Válás.

Remélem tudod, hogy nem szabad engedély nélkül más üzenetét elolvasni!

2020. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
De az igazság elkerülhetetlen.
2020. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%

3as válaszoló kit érdekelsz

Ha nem nézi meg az üzenetet akkor lehet sose tudja ezt meg


Én biztos válnék és jól lehuzkodnam mindenhogy anyagilag

Már most kezdd el lehuzkodni

2020. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem kérdés, elválnék!
2020. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
44%

5#-ös.

Itt telebeszélitek a kérdező fejét, holott lehet csak azért írta ki a kérdést, mert bizonytalan magában és a jövőjében.

A kérdezőnek:

Beszéljétek meg, hogy hogyan tovább.

2020. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
87%

Igen, így szokott lenni. Csodálatos férfi, apa, határozott...stb... egy főnyeremény. Gondolom a "fészbúk" is tele van a boldog családi képekkel.

Aztán egy véletlen folytán kiderül, hogy apuci egy gerinctelen szar ember , aki félrekúr. De amúgy csodálatos ember...

Mit kell ezen megbeszélni?

De komolyan. Ne legyetek már ilyen szolgalelkű megalkuvó birkák.

Ne legyen már képmutatás meg álszentkedés.

2020. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Mèg eleg homalyos minden. Nem szembesitettem. Annyit tudok hogy itt evekrol van mar szo, nem futo kalandrol. A gyerekeink kepeit kuldtem at a sajat telomra, mikor felvillant az uzi. Nem egy kutakodasnak indult. Sejtelmem sem volt errol
2020. máj. 15. 08:08
 10/43 A kérdező kommentje:
Azaz ez azt jelti hogy a terhessegem alatt is vegig volt valaki. Egy iker par es egy 8 honapos gyerekunk van!!!!
2020. máj. 15. 08:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!