Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőkre, vagy férfiakra jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre, vagy férfiakra jellemzőbb, hogy az ellenkező nem agresszív, egoista magatartású tagjaira izgulnak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Inkább férfiakra
Inkább nőkre
Egyformán nagyjából
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Alan és Barbara Pease is leírja, hogy a nők a domináns pasikra buknak, ennyi volt tehát a szavazás. Csak nem merik beismerni.
2020. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ennyi volt. Ez csak egy vélemény. A világot nem lehet ennyire lebutítani.
2020. dec. 19. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Emögött evolúciós pszichológia is van, amit a sok tudománytagadó nem akar elismerni.


Csak halkan jegyzem meg amúgy, hogy ha nem vetted volna észre, a legsikeresebb pasik a csajozásban nem azok, akiket a nők állítólag szeretnek, hanem azok, akiket állítólag utálnak.


Itt is minden kb. 10. kérdés arról szól, hogy milyen szemét pasival van együtt a nő, akit nem tud elhagyni. Viszont a kommentelők közt van itt egy 7-8 nőből álló kemény (feminista) mag, akik tagadják az igazságot.


Tehát még az oldal is elismeri burkoltan, hogy a kedves fiúk hoppon maradnak.

2020. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

"A világot nem lehet ennyire lebutítani."


Magyarázd ezt meg a 15 éves Lillának, aki utálja a gimiben végzős Zsoltit, aztán, mikor összetalálkoznak egy házibulin, lefekszenek.


Vagy a 35 éves Mariannak, aki a férje háta mögött kefél az ingatlanokkal foglalkozó Imivel, aki már az egyetemen is egy rongy alak volt.


De, a világ ennyire egyszerű.


A férfiak viszont nem szeretik a bunkó nőket. Egy férfi elvárja, hogy a nő tisztelje.

2020. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nőkre. De csak a vonzalomig igaz. Vonzóbbak, izgalmasabbak. Viszont hosszú távú, komoly párkapcsolatra nem ők a megfelelőek.
2020. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jesszus ellepték a kérdést az incelek. :D

A szexualitásba akartam, nem tudom, miért ide rakta.

2020. dec. 19. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, nő vagyok.

#5


De miért kérdezel, ha nem fogadod el a válaszokat? Ha mindenkit incelnek nézel? Vagy akkor add meg, milyen válaszokat fogadsz el.

2020. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A jelenségről alkotott vélemények érdekelnek, nem ez az "azért nincs barátnőm, mert kedvesrendesjófiú vagyok brühühü, minden nő krva" önigazoló nyavajgás.
2020. dec. 19. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

"Jesszus ellepték a kérdést az incelek. :D"


A gyakorikerdesek.hu egyik káros hatása az, hogy ha valaki nem ért egyet a mainstream állásponttal, akkor besorolják valahová.


Egyébként komolyan nem vetted észre azt, hogy a szerelmi ügyekben az egyik legnagyobb kérdés az, hogy "Miért buknak a nők a rosszfiúkra?" Az álláspontot sokan tagadják, mások meg elfogadják.


De véletlen szerinted, hogy ennek a témának ilyen nagy keresettsége van?


Még a mindennapi pszichológia is foglalkozott ezzel:


" [link]


Persze meglehet, hogy nem minden nőnek jönnek be bunkó pasik, de sokuknak igen. Ellenben a férfiak többségének nem jönnek be a bunkó nők. Egy férfi ugyanis nem szereti, ha egy nő bunkó vele, nem tűri el.


Ha én bunkó vagyok a barátnőmmel, nagy eséllyel el fogja nekem nézni, főleg, ha szerelmes. Én viszont nem nézem el neki, mert elvárom a tiszteletet.

2020. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

"A jelenségről alkotott vélemények érdekelnek, nem ez az "azért nincs barátnőm, mert kedvesrendesjófiú vagyok brühühü, minden nő krva" önigazoló nyavajgás".


De van úgy, hogy a nyavajgásuk mögött van igazság, persze a hisztit nem támogatom. Tényleg normálisak, mert dolgoznak, nem kötekednek. Viszont mégsem akad nekik nő. Valahol megértem, hogy egy idő után bekattannak, bár mint utaltam rá, nem támogatom ezt a viselkedést.


A jelenség mögötti vélemény meg az, amit fent leírtam.


De keress bizonyítékot az ellenzőjére és cáfolj meg.

2020. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!