Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kavart már bele valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavart már bele valakinek a házasságába a szerető, a szexpartner?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mit értesz kavarás alatt? Van tapasztalat sajnos. Nálatok mi történt?
2021. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hogy a házas fél titokban akarta tartani, de a szerető akár véletlen, akár direkt, lebuktatta. Akár szemétségből, akár bosszúból, akár mert magának akarta az illetőt.

Nincs tapasztalatom, egyenlőre csak érdekel, mennyire fordulhat elő ez.

Nálatok mi történt?

2021. jan. 8. 09:58
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Van olyan rendes hogy nem kavart bele.
2021. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha a szerető beleszeret a házas félbe, az meg nem akar válni, akkor ez elég gyakran elő szokott fordulni.


Nálunk nem volt ilyen szándékos, véletlen lebuktatás. Elég jól titkolták, leszervezték a találkozókat, hogy biztos ne bukjanak le. De nyilván nem lehet nem észrevenni, hogy valami nincs rendben. Aztán egyszer csak elmondta az asszony magától.


De én inkább azt javaslom, hogy ne tarts szeretőt, mert előbb-utóbb úgyis válás lesz belőle, és pluszban még egy életre meg is fog utálni az exed, akit hónapokig, évekig átvertél, megaláztál.

2021. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem egyszer majdnem belevittek hasonlóba, a csaj kvázi el akarta hitetni hogy szakítani akar a barátjával és hogy mindig veszekszenek és nem szereti..
2021. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Sok ilyen van.

Többnyire az a forgatókönyv, hogy a szerető bekavar, és azt hiszi, hogy ha lebuktatja a pasit, a felesége kidobja, és végre együtt lehetnek. De rá kell jönnie, hogy semmi újat nem mondott, eddig is tudta a feleség, hogy a férje csalja, a maximum, amit elér vele, hogy még meg is tépi a feleség, a szeretője meg megszakítja a kapcsolatot.

Ritkább esetben tényleg kidobja a feleség a férjét. Aztán a szerető gyorsan rájön, hogy az "Engem választott" nem ugyanaz, mint a "kidobta a neje, és nem volt hová mennie".

Mondjuk okos nő eleve nem lesz szerető. Ez alap.

2021. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
itt minden masodikkerdés ilyen:)
2021. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ügyesen válassz. Kell hozzá egy megfelelő szint 😊
2021. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyen, de ott nem rögzítettük, hogy szerető vagy sem, csak szexeltünk és tudta, hogy van barátnőm, meg rajta kívül három szeretőm. Elmondtam neki. Nem tudom, mit gondolt. Többet akart.
2021. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

8- nak igaza van.

Ha szeretőt akarsz nem mindenki alkalmas rá😊

2021. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!