Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok ha a házastársat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a házastársatok lefeküdne a főnökével fizetésemelésért vagy előléptetésért?

Figyelt kérdés
Elválnátok vagy örülnétek a plusz pénznek? Én már nem tudnám szeretni, ha ilyesmire vetemedne... Ez akkor is megcsalás és elég aljas indokból.
2021. jan. 21. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Elválnék
Megbocsátanám
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki férfi ennek örül, azt stricinek hívják.
2021. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén meglepődnék, a férjem munkahelyén egy darab nő nincs, a főnöke háromgyerekes családapa, szóval nagyon fura lenne, ha ilyesmire vetemedne.

Ugyanakkor ha megtudnám, nyilván nem maradnék vele, ne viccelj. A bizalmat nem lehet megvásárolni.

2021. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elválnék, ez nem kérdés. Az önbecsülésem többet ér, mint akármekkora fizetésemelés.
2021. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor legalabb haromszorozza már meg a fizujat. Komolyra véve a szót, szakitanek/válnék.
2021. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen meglepődnék, mert nem könnyűvérű emberekkel ismerkedem. Hatalmasat zuhanna a szememben. Bár szintén nő vagyok. Repülne.
2021. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy merült fel ez a kérdés?Nyilván elválnék.
2021. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, mert homofób és a főnöke férfi.


Nálam sem opció ez, mert nekem meg nő a főnököm.

2021. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Férjem viccesen elejtett egy ilyen megjegyzést. Nem vettem komolyan, de elgondolkodtam rajta azért. Megkérdeztem tőle, és azt mondta, ha egyedülálló lenne akkor lefeküdne pénzért. Nem túl biztató. Én sosem vetemednék ilyesmire, pedig nőknél ez gyakoribb. Megpróbálok nem rágódni ilyen hülyeségeken.
2021. jan. 21. 23:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak hamarabb ki ejtenek hulyesegeket a szajukon. Nem kell ezt komolyan venni. Csak agyament erőltetett férfi humor. Nem is kell az ilyen meghallani :D

Ferfi

2021. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj... hát nálunk van férfi aki kijelentette, hogy ha nőnek született volna, akkor már piszok gazdag lenne, mert szét kefélte volna pénzért a világot. :D


És még nagyon sok hasonló finomság kicsúszik a férfiak száján. A szexben, haszonszerzésért, semmi rossz nincs, csak ha a nők csinálják... akkor elítélendő!

2021. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!