Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibáztam.. Hogyan érhetem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam.. Hogyan érhetem el, hogy űjra bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de nem tudom mi az amit tehetnék, amivel bizonyítható, hogy nem fogom többet bántani. Szeretjük egymást, de nagyon megbántottam, és nagyon bánom amit tettem. Mindketten nők vagyunk, és én lefeküdtem az exemmel. Egyszeri alkalom volt, elöntöttek az érzelmek. Nincs mentségem erre tudom, és azt is hogy őt elsősorban nem tett zavarja (nyilván az is) a legjobban, hanem hogy nem voltam őszinte.

Megjavíthatom valahogy a helyzetet? Tapasztalatok, tanácsok akár privátban is jöhetnek!


2021. jan. 28. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd beken. Ujra elszurnad. Neked ez nem valo, ne bantsd inkabb.
2021. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Csak úgy az utcán összefutottatok és hirtelen lefeküdtetek vagy mi? Mi az h elöntöttek az érzelmek? Gondolom előtte beszéltetek többször, tudtad h mi lesz belőle.

Szerintem ezt a kapcsolatot engedd el, sosem lesz olyan, mint volt. A párodban hatalmas tüske lesz mindig, sosem fog már bízni benned (jogosan) és ez a hétköznapokra is rányomja majd a pecsétet.

2021. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírpd a helyzetet továbbra is felelősségvállalás nélkül, az undorító és szánalmas. :'D Tök fölösleges neked megbocsátani, ismerem a fajtádat, a leírásodból is üvölt, hogy nem érzed a súlyát és semmi bűntodatod nincs. Önostorozás helyett is csak másra tudod fogni, hogy egy igazi féreg vagy, aki nem érdemel tisztelstet sem, nemhogy második esélyt. Alapvetően is úgy gondolom, hogy félrekúrni nem lehet csak úgy véletlen, épp ezért nem is kell soha megbocsátani, mert valakinek a nemiszervéig eljutni egy többlépcsős folyamat, amire a párja mellett csak egy velejéig gonoaz ember képes... De úgy, hogy még mellé másra is tolod a felelősséget... Pusztulj el, az az egyetlen jó, amit tehetsz vele.
2021. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Neki is kéne egy férfi :D
2021. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lesz olyan mint előtte.
2021. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mutattal egy bizonyitvanyt magadrol, hogy erkolcsileg zullott vagy, onkontrollod a fasorban sincs, felelosseget nem tudsz vallalni a tetteidert, de hazudozol, ha ugy latod jonak, elarulod azt, aki elvileg mindennel fontosabb stb. Ki akar egy ilyen csodtomeg part maganak? "Elontottek az erzelmek". Beszras. Te ezt elhiszed magadnak? Akit elontenek az erzelmek, az lefekszik barkivel? Mifele osztonleny vagy te?
2021. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Angel3000 ***** válasza:
89%
Szia! Azt hiszem, jobb, ha vissza mész az exedhez! „El öntöttek az érzelmek“ azt irod,- tehàt öt szereted még mindig!
2021. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hibáztál. Hiba az, amikor szándékod ellenére okzol bajt. Ez szándékos volt.

Ha jó lenne a kapcsolatod, ilyen nem fordult volna elő.

2021. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Megcsaltad, és erre a legtöbb embernél, akinek van egy kis önbecsülése, nincs bocsánat.
2021. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyesmit nem lehet helyrehozni. Ez nem egy csók a pillanat hevében egy szórakozóhelyen ahol részegre ittad magad. (Az se lenne számomra megbocsátható, de arra még lehet mondani, hogy egy pillanat volt az egész.)

De te lefeküdtél vele. Én ezután már nem tudnék bízni a másikban, bármit is tesz. Örökre bennem maradna, hogy elárult.

2021. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!