Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 1 hónapja ért véget egy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja ért véget egy 3 éves kapcsolatom. Megtudtam, hogy megcsal, ezért szakítottam. Csakhogy ma megtudtam, hogy nem lépett félre!!! Teljesen össze vagyok zavarodva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel nem csalt meg, vele akarok lenni, szeretem! Ugyanakkor 1 hónapja azon vagyok, hogy elfelejtsem. Ezért van teljes kavarodás bennem...

Amikor szakítottam vele, szomorú volt nagyon. Tényleg nagyon. Ez ad reményt arra, hogy nyitott lenne a folytatásra.


Az egész pikantériája, hogy elismerte, hogy megcsalt, pedig nem. Ma tudtam meg, nem csalt meg, ez 100%. Akkor miért ismerte be szakításkor?


2021. márc. 8. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Hogy derült ki hogy nem csalt meg? Hogy hogy 100%?

Meg akkor már miért ismerte el?

2021. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Megtudtam, hogy megcsal, ........megtudtam, hogy nem lépett félre" Az a baj veled, hogy sokat tudsz ......meg! Miért ismerte el? Mert te nem biztál, hittél benne. Akkor meg miért kezdjen el magyarázni neked? Inkább rádhagyta. De az is lehet, hogy tele volt már egyébként is veled a hocipöje.
2021. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mi volt?

Ha megcsalt akkor nincs értelme.

Ha nem csalt meg akkor alaptalanul vádoltad akkor sincs èrtelme.

2021. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez azért nem egyértelmű.😂
2021. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt azért kifejthetnéd bővebben...
2021. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát valaki itt nem mond igazat.:)
2021. márc. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy tényleg megcsalt, csak ő egy teljesen más emberre/szituációra gondolt, amikor ezt elismerte.

Vagy pedig már amugyis meg akart tőled szabadulni, és a vádaskodásod pont jókor jött neki. Bocsi

2021. márc. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszerű. A kérdező addig addig nyúzta , hogy ugye megcsaltál én tudom, hogy a párja megunta , s azt mondta , hogy igen. Lehet , hogy előtte sokáig tagadta , de belefáradt.
2021. márc. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Felejtős történet. Valamikor kamuzott, hiszen két ellentétes dologgal állsz szemben.
2021. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell mindent elhinni amit mondanak. Volt egyszer egy pasim. Igazi alfa /ma ezt mondanák rá./ Nagyjából a környezetemben minden nő utált engem. 1. Mondták nekem, hogy megcsal.2. Húzták, hogy akivel előttem járt az fiatalabb volt nálam, miért nem olyan kis csajt választ. 3. Engem mocskoltak be. - Hogy mennyi pasim volt előtte. - Hogy cigány fiúval is volt dolgom. - Az egyik ex nője, hogy Ő jobb nő nálam. - Szintén Ő, hogy a gyerekét én durván elküldtem az ablak elől, pedig csak játszott. Ezekből egy sem volt igaz. Végül a barátom kapott egy jó lehetőséget külföldön, kiment. Hagyott engem is meg a népes rajongó hölgy tábort is. Besokallt. Kérdező, lehet irigyek voltak azok akik neked durozsoltak.
2021. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!