Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kezdtél már bele úgy külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdtél már bele úgy külső kapcsolatba, hogy otthon nagyjából rendben volt minden, és csak szexet akartál, de visszanyalt a fagyi?

Figyelt kérdés
Volt, hogy egy aránylag jó házasságban plusz szexért mentél bele egy viszonyba, de egy idő után több lett belőle, és rosszabbul jártál?
2021. ápr. 29. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet..
2021. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1 ?
2021. ápr. 29. 14:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha írsz privit mesélek..

Nem az egyes vagyok 🙂🙂

2021. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Más profilját használom , de ha írsz olvasni tudom ;)
2021. ápr. 29. 14:45
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Miért használod más profilját?


Másrészt én csak szex miatt mentem bele egy viszonyba, de nem lett érzelmi kötődés.

Tudni kell helyén kezelni a dolgokat.

2021. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom a jelszavam :D Ezer éve nem voltam fent. Ennyi :)


Tudni kell? De ez nem ész kérdése. Te otthon ésszel szereted a párod?

2021. ápr. 29. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, itthon nem ésszel szeretem a párom, de mivel sem magammal, sem párommal nem akarok kicseszni, ráadásul a házasságom nem akarom feladni, tudatosítani kell magadban, hogy ez csak szex.

Ha tényleg csak a szex miatt tennéd, mert otthon amúgy minden más jó, akkor esélye sem lenne, hogy visszanyaljon a fagyi.

2021. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hogy ne lenne esélye? Direkt ronda nőkkel/férfiakkal kezdesz?


De jó lenne ha ésszel tudnánk irányítani az érzéseinket

2021. ápr. 29. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Olyan emberrel nem kezdek, aki egyáltalán nem tetszik, kell hogy szexuálisan beinduljak rá.


Előfordult, hogy kezdtem beleszeretni valakibe, nagyon megfogott, pedig szex közelében sem voltunk.

Rohadt nagy kín, főleg hogy tartanod kell magadat a másik előtt. Na ezt én még egyszer nem akarom

2021. ápr. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 Hogy jártál el?
2021. ápr. 30. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!