Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha szerelmes leszel valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes leszel valakibe, kipótolhatja az érzéseket, hogy vannak gyerekeid? Ez erősebb kapocs a párodhoz?

Figyelt kérdés

Ha van egy közös családi élet, de mást szeretsz meg, elfeledteti a romantikus érzéseket hosszú távon, hogy családos vagy?

Jobb egy langyos kapcsolatban gyerekkel, mint egy szerelmes kapcsolatban megosztott felügyelettel?

Van itt olyan, aki nem bánja, hogy elengedett valakit akit megszeretett, mert a gyerekei miatt a feleségét is jobban szereti? És így a család fontosabb?


2021. máj. 23. 10:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Ez teljesen attól függ ki mit akar. Én például ppnt ilyen helyzetben vagyok nőként (ámbár nincs senkim, mármint viszony etc.), szexmentes már a házasságunk, de válni nem különösebben akarok, mert nem szeretnék már szerelmet, kapcsolatot, csak végre normálisan szexelni. Ha a férjem viszont úgy dönt válni akar, legyen, azt se bánom. Nekem már minden mindegy, a gyerekeket akarom boldoggá tenni. Ezen kívül az emberi kapcsolatokat illetően csak szexet. De ez majd a jövő zenéje. Előbb formába hozom magam. ;)

Azt nem tudom, hogy mi lenne ha szerelmes lennék másba. Akkor bizonyára sokkal nehezebb helyzetben lennék. De szerintem egy idő után úgyis borulna a bili és elválnék.

2021. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Ez sokmindentől függ. Megvalósítható-e, hogy boldog légy a válás után is? Bűntudat nélkül el tudod engedni a régi életedet/fel vagy készülve az új/kettős életre? Tudod úgy alakítani, hogy a gyerekeket sem fogod hanyagolni, hosszútávon sem? Keveseknek sikerül a megfelelő egyensúlyt megtalálni, talán ezért is van, hogy sok apuka (esetleg anyuka) maga mögött hagyja a gyerekeit válás után. Sajnos az sem mindegy azért, hogy anyagilag meg tudod-e oldani, hogy a gyerekeid ne nélkülözzenek, ha az anyának kell eltartani őket gyakorlatilag egy fizetésből (ez is viszonylag gyakori helyzet az ismerőseim között)
2021. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Még annyi, hogy itt sokan azt fogják írni, hogy "persze menj csak, jogod van hozzá, legyél boldog". Csak épp ők tipikusan a másikéval ütik a csalánt... 2.voltam
2021. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kérdésem az, hogy őszintén lehetsz-e boldog a pároddal, ha van közös gyerek, ami családdá tett, még akkor is ha másba szerettél közben?

Elengedhető a harmadik fél?

2021. máj. 23. 11:11
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Ráadásul a szerelem és a romantika elmúlik idővel, és akkor ugyanúgy a langyosban találhatod magad (a langyos nem egyenlő a jéghideggel... ha érted a célzást és a különbséget...)
2021. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
4: elengedhető, csak kicsit józanabbul kell gondolkodni. Meglátni azt, hogy nem marad meg mindig a kezdeti lángolás, és sokan azért ragadnak benne az új kapcsolatukban, mert már nincs visszaút a régihez.
2021. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6# Magyarán mindegy, hogy váltasz-e, jobb nem lesz egyik sem, de bánni fogod, hogy nem maradtál?
2021. máj. 23. 11:31
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén szerintem nem lehet ez boldogság. Egyszerűen azért, mert nem lehetsz/vagy azzal, akibe szerelmes vagy. Nekem ez bőven kimeríti a boldogtalanság fogalmát. #1.
2021. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8# Lehet igazad van. De pl. gyerek nem adja meg a hiányzó részt? Meg hogy a párod mégiscsak a másik szülő?

(egyébiránt nem értem mire jó ez a lepontozás, ha valaki más véleménnyel van)

2021. máj. 23. 12:31
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked másképp szereted mint a párod. Nálam ez elválasztandó. Lehet ezért lepontozni, de per pillanat a gyerekeim felől én vagyok a világ legboldogabbja hogy vannak nekem és egészségesek. 💙❤

Másrészről kib@+#4! szar hogy nem vagyok nőként kezelve a házasságomban, nem szexelünk sok ideje. Aki szerint így is teljességgel boldognak kellene lennem, az nyomja bátran a lepontozást, akkor sem fogom másképp gondolni, másképp érezni. Mások vagyunk, én örülök ha más boldog ugyanezen paraméterekkel, az csodás. De attól az én érzéseim nem változnak.

2021. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!