Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon mennyi lehet azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi lehet azon emberek aránya, aki tényleg soha nem csalja meg a párját egy hosszútávú kapcsolatban/házasságban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 06:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a megcsalás meg ez a nulla önbecsülés dolog csak itt a gyakorin létezik. Nyilván aki normális kapcsolatban él, az nem jár ide a gyakorira nyavalyogni. De egyáltalán nem az a norma, hogy mindenki fűvel-fával.
2021. jún. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a gyakoriról veszem a mintát, hanem az ismerettségi körből. A legtisztessegesebb asszonyokat is megcsalják előbb vagy utóbb.
2021. jún. 30. 06:56
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom. Nekem sok férfi ismerősöm van de megcsalás 0%-ban van jelen.

Természetesen sok gond van a párkapcsolatokban, ezt nem tagadom, meg voltak válások is.

2021. jún. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy amerikai anonim statisztikai felmérés szerint a férfiaknak a fele, a nőknek a harmada csalja meg az élete során legalább egyszer a párját. Szerintem Magyarországon is hasonlók lehetnek az arányok.
2021. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Baráti körömben és a családban, rokonoknál 0%.
2021. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1 nek itt vagyok én, férfi vagyok, 15 éve házas, nem léptem félre soha, gondolom nem is fogok.

A kérdezőnek mondanám, nem csak az asszonyokat csalják meg, a munkahelyemen több férjes asszony csalja a férjét, nyílt titok. Van amelyikről még azt is tudom, hogy hova járnak a szeretőjével.

2021. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Ismerettségi körömből nem cálnak/csalják egymást az emberek. Mondjuk ők idősebb szakik tehát a régi eszméket vallják.


Jelenleg számomra is lehetetlennek tűnik a megcsalás, maximum akkor tudnám elképzelni ha barátnőm hónapokig nem AKARNA szexelni velem (tehát nem egészségügyi problémák miatt), de akkor meg szerintem nem kell csodálkozni.

2021. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%
Elég magas, mivel a legtöbb férfinek nagy nehézség nőt találni, rengeteg energiát kellene belefektetni. Ez pedig egy átlagos élet mellett (munka, család-gyerek(ek)) nem könnyű. Persze ha valaki nagyon akarja, akkor nem kell küzdeni, hiszen pár István bácsiért a legszebb krvákhoz lehet menni szolgáltatásért. De a megcsalás oka nem a dugás, hanem az érzések. Férfiak is szerelmesek akarnak lenni, hiszen jó érzés, ez motivál. Egy szerető... de a férfiak többségének egyszerűen nincs lehetősége szeretőt találni, így nem is lesz sosem...
2021. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kevés.
2021. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Naivak vagytok. Egy ideig én is azt hittem, hogy kevés a megcsalás. Mi nem csaltuk meg egymást (bár ő ki tudja, de nem hinném, remélem), de a környezetemben olyan normális, aranyos házaspárokról, párokról derültek ki gusztustalan dolgok...én komolyan el sem hiszem néha. Legtöbb esetben minden megy ugyanúgy, tovább. (Gondolom most majd jön a környezetem, ismeretségi köröm minősítése)


40/N

2021. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!