Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántátok, hogy megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántátok, hogy megcsaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, (nem kellet volna)
Nem, (nem érdekel az egész)
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2021. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2021. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

30 kg-ot szedett fel a 2. gyerek születése utána.Elég házisárkány lett, olyan kifolyt kicsit a melltartóból meg bugyiból.

35 volt a 2.gyerek születésénél.

2. hónap után mikor már nem volt szex, kerestem egy 24 éves fiatalos, feszes testű lányt, és többször lefeküdtem vele.Azóta is a szeretőm már eltelt két év.

38F

2021. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Amikor tudom, hogy megbánnám, akkor még eleve nem csalom meg, mert ez annak a jele, hogy szeretem. Amikor megcsalom, az már a kapcsolatnak abban a stádiumában van, amikor már úgyis mindegy. Ilyenkor megcsalás után egyből szakítok is vele, tehát hogy szeretőt tartsak mellette, olyan nem fordulhat elő.

Az előző pasimnál viszont többször is félrementem, alkalmanként, de mindig ugyanazzal. A pasim nagyon csúnyán bánt velem, de mielőtt kihajítottam, mentem még pár kört mással, csak mert jólesett.

2021. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem bántam meg, mondjuk én 3 kurvához mentem el. Azok jobban néztek ki.
2021. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem bántam meg. 29 év után teljesen ráuntam, szükségem volt valami újra 🤷‍♂️ F
2021. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

33 nő vagyok.

Többször, több emberrel is csaltam meg a párom.

Volt akinél megbántam (csak szex, érzelmek nélkül)

Ahol volt érzelmi vonzata a dolognak ott nem volt bűntudatom.

2021. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Csak azt csaltam meg, ahol évek óta nem volt köztünk már szex és semmi köze nem volt a szexuális életemhez az illetőnek. Mivel érdekből volt velem, nem bántam meg és nem is éreztem megcsalásnak.

N

2021. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem, soha.

Illetve csak akkor, amikor kiderült. De akkor is csak azért, mert felesleges feszültségeket okozott, szóval azt bántam meg, hogy kiderült, nem azt hogy szexeltem egy jót egy jó csajjal.

2021. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ruby04 ***** válasza:
72%
Nem!
2021. júl. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!