Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek még mindig őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még mindig őt szereti?

Figyelt kérdés

Tegnap a mamám kórházba került, és az este el is hunyt. Teljesen magam alatt voltam, sírtam, mikor hazaértem jól esett volna ha valaki támogat, ott van mellettem. Úgy gondoltam ezt az ember "elvárhatja" a párjától. Írtam a barátomnak, hogy a mamám kórházba került (akkor még nem tudtuk, hogy meg fog halni), később jövök haza. Mikor hazamentem, nem várt otthon senki. Írtam neki, nem válaszolt. Mikor hazajött kérdeztem hol volt? Azt mondta, hogy a Kittinél volt (az egyik lány barátja, akibe évekig szerelmes volt, de a lánynak párja van), mert a macskájának valami történt a lábával és el kellett vinni orvoshoz, és nagyon megijedt, így ott maradt "nyugtatgatni". Mondom, most ez komoly? Az én mamám bent haldoklik, az hogy én totál kész vagyok, azt lesz_rja, pedig elvileg én vagyok a barátnője akit szeret, inkább ment a Kittihez és őt vigasztalta, amint megtudta hogy baja van. Baromi rosszul esett, és akkor esett le, hogy még mindig őt szereti. Én mindig csak a második leszek. Összepakoltam és hazajöttem anyuhoz, és mondom többé látni se akarom. Azóta csak ír, meg hív, hogy beszéljük meg, engem szeret, csak nem tudta, hogy ekkora a baj a mamámmal. De én már ránézni se tudok.

Ti hinnétek neki? Nektek hogy esett volna ez? Csak én túlzom el?

N/25


2021. júl. 1. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Büdös barom gyökér ez a pali.. Úristen mennyi szánalmas, selejt. Nehogy visszamenj hozzá!!!
2021. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, rosszul esett volna... 1 vagyok... Amugy 26 éves nő
2021. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Az egy dolog,hogy nem tudta mekkora a baj nálatok.

Nekem azért kuka lenne ,mert az exxel bratyizik.

Nem mondom hogy ne álljon szóba vele.

Én sem vagyok rosszban a volt férjemmel,de az utolsó lenne akit segítségül hívnék ha baj van.

És azt is csak akkor ha életbevágó.

2021. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem tudta, hogy mekkora a baj a mamaddal, mert szart az üzeneteidre, mivel Kittykét vigasztalta. Ne engedd, hogy kimagyarázza magát. Nekem is vannak fontos emberek az életemben, de olyan nincs, hogy el se olvassam, amit a párom ír, órákon keresztül. Pláne, ha tudom, hogy baj van. És alapvetően az is baj, hogy kórházba került a mamad, nem csak az a baj, hogy elhunyt.. Egyébként nagyon sajnálom, részvétem.
2021. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már nekem is nyilvánvaló, hogy soha nem szeretett, csak jó voltam neki hogy gondoskodjak róla, de mindig is azután a másik lány után vágyódott. Hagytam neki, hogy barátok maradjanak azzal a lánnyal, mert nem akartam korlátozni, és hittem neki, hogy csak barátok, egy szót se szóltam pedig nem örültem neki. Mindig mondtam magamnak, "nem baj Viki, csak barátok, ne féltékenykedj" Nem is értem eddig hogy nem vettem észre, pedig annyira egyértelmű. Lehet, egy ilyen trauma kellet hozzá, hogy felnyissa a szememet...
2021. júl. 1. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Tele van a világ mocskos féreg pasikkal sajnos...
2021. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
25 évesen még elhiszed, hogy van férfi és nő között olyan, hogy csak barátság? Nőj már fel...
2021. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
#6 meg mocskos féreg nőkkel is.
2021. júl. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te túloztad el.
2021. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen férfi még azt sem érdelmi, hogy ránézz, nemhogy visszamenj hozzá. Ez nagyon undorító amit csinált.
2021. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!