Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem undorító ha mindenki dug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem undorító ha mindenki dug mindenkit?

Figyelt kérdés
Szeretők dugnak egymással, meg a házastárssal is rendszeresen. Tulajdonkeppen napi szinten 2 ember 2 emberrel kefel. De ez nem undorító? Hogy pl hol az a pénisz van benne hol a másik. Meg pl a csajnak, hogy előtte a feleségbe volt majd benne.
2021. júl. 1. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván fürödnek közben, ha eszük van a szeretővel óvszert használnak. A testi érintkezés a legkevésbé problémás ilyenkor, hanem a motiváció.
2021. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
71%
De...főleg mikor az egyik macskàd répeli a màsikat, pfuhjjj
2021. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért érzem, hogy ez egy irigykedő kérdés? Egyébként senki sem foglalkozik ezzel. Sőt én egyszer feltettem egy olyan kérdést, hogy a nőket zavarja e ha a pasinak van egy vibrázora amit az exével használt, és az sem zavart egy kommentelőt sem, ahogy pl szex közben a nő bekapja azt a farkat ami korábban benne volt.
2021. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Irigykedsz kérdező?
2021. júl. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2021. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne undorító? Aki minden nap vagy heti többször fekszik le másokkal, legyen az nő vagy férfi? Az szerintem undorítóbb.
2021. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem undorító, mert otthon már nincs szex 🤷‍♂️ F
2021. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ahol szerető van, otthon már csak nagyon ritka a szex.
2021. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fgyu, hát nekem nincs nyáriszünet. Szóval a két nővel, napi kettő, minden nap, mégis mikor? ja és közben újat is keresni holnapra!

Nem érne ennyit.

2021. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!